Telefon

Pixel Fold’un çıkış tarihi yavaş yavaş netleşiyor

Katlanabilir akıllı telefon bölümü, son vakitlerin en değerli teknolojik yeniliklerinden biri. Birinci başlarda, kimsenin baht tanımadığı fakat sonraları yavaş yavaş sanki meblağ mı diye düşündüğü katlanabilir akıllı telefonlar, artık bölümün tartışmasız bir oyuncusu haline geldi. Tabi bunu başarabilmesinin gerisinde yatan sır ise, Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlar konusundaki ısrarında yatıyor.

Nitekim Güney Koreli teknoloji devi bu hususta o kadar ısrarcı ki, birçok kaynak tarafından haberleştirilen bilgilere nazaran yakın bir vakitte S serisi ikinci plana atılarak markanın asli amiral gemisi pozisyonuna katlanabilir akıllı telefonlar gelecek.

Pixel Fold’un çıkış tarihi yavaş yavaş netleşiyor

İşte Samsung kesimi bu biçimde domine ederken, onun rakiplerinden biri olan Google’sa hala birinci katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor. Kimi kaynaklarda Pixel Fold bazılarında ise Pixel Passport olarak isimlendirilen bu telefonun olağan kaideler altında bu yıl içerisinde tanıtılması bekleniyordu. Lakin yılın bitmesine 2 ay kaldığı düşünüldüğünde, artık bu saatten sonra kelam konusu telefon modelini görmeyi pek beklemiyoruz.

Öte yandan son iddialara nazaran aygıt 2023 yılının birinci çeyreği içerisinde resmen tanıtılacak. Bunun yanında tez sahibinin verdiği bilgilere nazaran, telefonun dış ekranı 7,6 inç, iç ekranı ise 5,8 inç olacak. Tabi panel tipinin OLED olacağını da söyleyelim. Bakalım yeni Google katlanabilir akıllı telefon modelini gerçekte ne vakit göreceğiz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/