Teknoloji

Quant fiyatı neden artıyor? İşte bildiklerimiz!

Piyasa, FTX kripto para borsası likidite krizinden kurtulmaya çalışırken, genel krize meydan okuyan birkaç varlık öne çıkıyor. Bu doğrultuda, birlikte çalışabilirlik tabanlı kripto projesi Quant (QNT), evvelki tepeleri geri kazanmayı amaçlayan ivme kazanıyor üzere görünüyor.

Quant fiyatı neden artıyor? İşte bildiklerimiz!

Basına nazaran token, son 24 saatte %20’nin üzerinde artışla 124,19 dolardan süreç görüyordu ve 15 Kasım itibariyle piyasa bedelinin 1,5 milyar dolara ulaştığını gören bir satın alma baskısını kendine çekti. CoinMarketCap datalarına nazaran 0,24 milyar dolar.

Quant 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

En son kazanımlar, Quant’ın 17 Ekim’de 225 $’lık yıllık tepeye ulaşmasından sonra geldi, fakat o vakitten beri makroekonomik faktörler ve FTX krizinden etkilendi. Birebir vakitte Quant, devam eden piyasa şartlarında evvelki olumsuz haberlerden etkilenmedi.

Quant için sırada ne var?

Artan toplumsal aktivite üzere ögelerin vurguladığı üzere, Quant ağının canlılığını koruduğunu belirtmekte yarar var. Örneğin, QNT’nin toplumsal hakimiyeti, blockchain tahlil firması Lunar Crash’in bilgileriyle kıymetli ölçüde arttı ve 14 Ekim prestijiyle QNT’nin altı aylık toplumsal etkileşimlerinin %130’un üzerinde arttığını gösteriyor. Lakin tokenin rallisini sürdürebilmesi için toplumsal aktiviteden daha fazlasına gereksinimi var.

Kazançlar, QNT’nin bitkinlikle karşı karşıya kaldıktan sonra geldi ve erken yatırımcılar kar almayı seçtikçe satış baskısı hızlandı. Quant son 24 saat içinde ralli yapmış olsa da, yararlar daha fazla kar elde etmeyi çekebilecek bir rahatlama rallisi olarak görülebilir.

Önceki satış baskısı, yatırımcılar kar elde etmeye devam ederken Quant’ın 150 dolardan dayanak bulduğunu gördü. Varlığın yararlarını sürdürmesi için, 150$ dayanak düzeyini tekrar kazanması ve 200$’ı hedeflemesi için artan satın alma baskısına muhtaçlığı olacak.

Satış baskısı başlarsa, QNT daha da düşme ve potansiyel olarak 100 $ dayanak düzeyini kırma tehdidiyle karşı karşıya kalır. Bilhassa, genel pazarın asgarî seviyede yükseliş faaliyetlerine sahip olduğu düşünülürse, satın alma baskısı çok değerlidir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al