Telefon

Realme 10 Pro+ AnTuTu performansıyla hayal kırıklığı yaşattı

Oppo’nun alt şirketlerinden biri olan Realme, son bir haftada tanıttığı iki yeni akıllı telefon modeli ile isminden bahsettirmişti. Realme 10 4G ve Realme 10 5G modelleri ile karşımıza çıkan ünlü marka artık de seriyi Pro ve Pro+ modelleriyle geliştirmenin arifesinde. Şirkete yakın kaynaklar tarafından servis edilen bilgilere nazaran Realme 10 Pro+’ın görüldüğü son yer AnTuTu oldu.

Ünlü test platformunda kendini sınayan aygıt, 529.000 puan alarak hayal kırıklığı yaşattı. Orta segment için uygun olarak kabul edilebilecek bu puana karşın telefonun hayal kırıklığı yaşatmasının sebebi ise, selefi olan Realme 9 Pro+’ın birebir testten 505.000 puan alması. Yani ortadan geçen 1 senede, şirketin güç manasında bu modele pek de bir şey katmadığı anlaşılmış oldu.

Realme 10 Pro+ AnTuTu performansıyla hayal kırıklığı yaşattı

Öte yandan aslında Çinli teknoloji devi de, birkaç kez farklı platformlar üzerinden yaptığı açıklamalarda yeni modelinde kamera ve ekran ayrıntılarına değer vereceğini belirtmişti. Realme 10 Pro+’ın birinci olarak ekran ayrıntılarına göz attığımız vakitse, yeni modelin 6,7 inç büyüklüğünde 120Hz yenileme suratında OLED panelle geleceğini görüyoruz.

Arka yüzeyinde 3’lü bir kamera yapısı bulunduracak olan Realme 10 Pro+’da ana kamera misyonunu 108MP’lik bir sensörün yerine getirmesi bekleniyor. Son olarak telefonun selfie kamerası ise 16MP’lik çekim kalitesi sunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!