Telefon

Redmi K60 serisi süratli şarj performansı ile fark yaratacak!

Geçen Ağustos ayında Redmi K50 Ultra‘nın piyasaya sürülmesinden sonra Redmi’nin nihayet Redmi K50 serisi ile işi bitmişti. Lakin artık farklı raporlar gelmeye devam ediyor. Şirketin, Redmi K60 serisi ismi verilen yeni jenerasyon amiral gemileri üzerinde çalışmaya başladığı bildiriliyor. Seriyle ilgili birtakım özellikler ve ayrıntılar da çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Redmi K60 serisi süratli şarj performansı ile fark yaratacak!

Şimdi muteber bir kaynak olan DCS’den yeni bir rapor, serideki bir aygıtın süratli şarj etme yeteneklerini ortaya çıkardı. DCS’ye nazaran, telefonun iki şarj çeşidi olacak – 67W kablolu + 30W kablosuz ve 120W kablolu + 30W kablosuzun yükseltilmiş versiyonu. Bir şirketin iki farklı süratli şarj varyantında bir akıllı telefon piyasaya sürmesi yeni bir şey değil. Birinci sefer bir Redmi akıllı telefon süratli şarj takviyesi sunacak. 67W varyantının 120W varyantına kıyasla daha büyük bir pile sahip olmasını bekleyebiliriz.

Önceki sızıntılar, serinin Snapdragon 8+ Gen 1 ve yakında çıkacak Snapdragon 8 Gen 2 yonga setlerine sahip telefonları içereceğinden bahsetmişti. Dizideki en üst seviye teklif, 2K ekran paneliyle piyasaya sürülecek. Ayrıyeten Sony IMX766 sensörünün değiştirilmiş bir versiyonu olan 50MP ana kamera sensörüne sahip olduğu söyleniyor. Seri ayrıyeten bir ekran altı parmak izi sensörü ve birtakım etkileyici süratli şarj teknolojisi içerebilir.

Son olarak, yakın tarihli bir rapor, Redmi’nin yaklaşmakta olan Redmi K60 serisinde Apple iPhone 14 Pro Dynamic Island’ı taklit etmeye çalışabileceğini ima etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!