Teknoloji

RTX 2070 ve i5-9600K Oyun Performansı | QP Gaming Plus

Technopat olarak bilgisayar modüllerini bir ortaya getirmekle kalmıyor, daha sonra bu modüllerin ahengini görmek için kapsamlı testlere de tabi tutuyoruz. Oyun testleri de bunlardan biri. Burada da daima tıpkı oyunlarla devam etmiyor ve listemizi daima güncelliyoruz. Bu ay testlerimize katılan iki yeni imal mevcut: Metro Exodus ve Far Cry New Dawn.

Metro Exodus NVIDIA’nın Ray Tracing teknolojisini tam manasıyla destekleyen birinci oyun. Battlefield V’te de vardı dediğinizi duyar üzereyim. Lakin Battlefield 5’te Ray Tracing yalnızca yansımalar için geçerli idi. Metro Exodus ise aydınlatma için de Ray Tracing kullanıyor. Buna ek olarak oyun DLSS teknolojisine de yer vermekte ancak görsel manada beklentileri karşılayamayan bu teknolojiyi ilerleyen günlerde ayıca ele alacağız. Yeniden de Metro Exodus yeni Crysis oldu diyebiliriz. Sistemleri inanılmaz derecede zorlayan bir oyun var karşımızda.

Far Cry New Dawn da serinin yeni oyunu. Aslında tahminen de DLC olarak planlanan bir oyun var karşımızda, bilemiyoruz. Ancak grafik olarak Far Cry 5’in üstüne ekstra bir şey koymadığını söyleyebiliriz. Yeniden de oynamak isteyenler için nasıl bir performans sunacağına daima birlikte göz atıyoruz.

QP Gaming Plus sistemi buraya tıklayarak inceleyebilir ve dilediğiniz biçimde özelleştirerek satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!