Telefon

Samsung Galaxy A14 bu özellikleri ile çok konuşulacak!

Samsung Galaxy A14 farklı kaynaklar tarafından sızdırılan imgelerde kendini gösterdi. Manzaralar, muteber bir kaynak olan Onleaks, başka ismiyle Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşıldı. Manzaralar, akıllı telefonun dizaynını ve birkaç temel özelliği ortaya koyuyor.

Yaklaşan Galaxy A serisi , Galaxy A13’ün halefi olarak gelecek. İmgelerde görüldüğü üzere Galaxy A14, U biçiminde bir çentik ve biraz kalın bir çeneye sahip. Ses düzeyi rocker ve güç düğmesi sağ tarafta bulunacak. Art panel, rastgele bir modül olmaksızın dikey olarak istiflenmiş üç kamera sensörüne sahip. Aygıtın alt kısmında USB-C irtibat noktası, 3,5 mm kulaklık girişi ve hoparlör ızgarası bunulacak.

Samsung Galaxy A14 bu özellikleri ile çok konuşulacak!

Rapor, Galaxy A14’ün FHD+ çözünürlüğe sahip büyük bir 6.8 inç LCD ekrana sahip olacağını ekliyor. Yaklaşan akıllı telefon Siyah renkte görülüyor fakat lansmanda daha fazla seçenek bekleyebiliriz.

Samsung Galaxy A14’ün işlemci, kamera yapılandırması, RAM, depolama ve pil kapasitesi üzere öteki kıymetli özellikleri bir sır olarak kalıyor. Güney Koreli markanın yaklaşmakta olan akıllı telefonunu Galaxy A13’te olduğu üzere 4G ve 5G sürümlerinde duyurup duyurmayacağı da belirsizliğini koruyor. Lakin Avrupa’dan gelen sızıntılar, Galaxy A14’ün sırf 5G varyantında bulunabileceğini ve 2023’te şirketin en ucuz 5G telefonu olacağını gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!