Teknoloji

Samsung Galaxy Note 20 güvenlik güncellemesi yeni ülkelere dağılıyor!

İlk olarak 2020’nin Ağustos ayında sunulmaya başlanan Samsung Galaxy Note 20 sunduğu özellikler ile o devirde dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Samsung’un Note takısı alan son telefonlarından olan Note 20, Android 13 güncellemesinin yanı sıra güvenlik güncellemeleri de almaya devam ediyor.

Galaxy Note 20 güvenlik güncellemesi elliden fazla sorunu çözüyor

Güney Koreli üreticinin amiral gemisi modellerinden olan Galaxy Note 20, Android 10 ile karşımıza çıkmıştı. Artık ise Android 13 ile son büyük işletim sistemi güncellemesini alan akıllı telefonun bundan sonra büyük bir güncelleme alması beklenmiyor. Öbür yandan telefonun güvenlik güncellemeleri ise devam ediyor.

Samsung geçtiğimiz hafta Galaxy Note 20 için 2023 Ocak ayı güncellemesini duyurmuştu. Artık ise güncellemenin kapsamı genişleyerek yeni ülkelere ulaşıyor. N98xFXXS5GWA7 sürüm güncellemesi ABD’nin akabinde Peru, Panama, Trinidad ve Tobago ve Guatemala’da da sunulmaya başladı. Yeni güncellemenin kıas mühlet içerisinde başka ülkelere de ulaşması bekleniyor.

Elliden fazla güvenlik açığını gideren Ocak 2023 güvenlik güncellemesi bu manada epeyce büyük bir kıymet taşıyor. Samsung’un kendi yazılımı için de düzeltmeler barındıran güncelleme ile NFC, İnançlı Klasör ve Samsung Knox ile ilgili birtakım meselelerin da giderildiği aktarılıyor.

Güncelleme bölgemize ulaştığında muhtemelen bildirim alacaksınız lakin bildirimi kaçırmış olmanız ihtimaline karşı şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Ayarlar
  • Yazılım güncelleme
  • İndir ve yükle

Bunun yanı sıra telefonlarını bir bilgisayar yardımı ile manuel olarak güncellemek isteyen kullanıcılar ise resmi siteden güncellemeyi indirebilirler.

Android güncellemeleri burada son bulmuş olsa da Galaxy Note 20 bir mühlet daha güvenlik güncellemelerine konut sahipliği yapmayı sürdürecek. Pekala siz Samsung Galaxy Note 20 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking