Telefon

Samsung Galaxy S23 Ultra hakkında son dakika detayı!

Yıl sonuna yaklaşırken, Samsung ve yeni kuşak amiral gemisi akıllı telefonları hakkında yeni söylentiler ve raporlar ortaya çıkmaya başladı. Bu periyotlar teknoloji devleri için epeyce ağır geçiyor diyebiliriz. Bu kapsamda artık Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni aygıtları hakkında da ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra hakkında son dakika detayı!

Şimdi, yeni bir sızıntı, şirketin muhtemelen gelecek yıl için en üst modeli olacak Galaxy S23 Ultra akıllı telefonuyla ilgili birtakım değişik detaylara sahip olduğunu ortaya çıkardı. Haber, bilgileri Twitter hesabında paylaşan ve güvebilir bir kaynak olan Ice Universe’den geldi. Tweete bakıldığında, sahip olduğu ayrıntılara nazaran Galaxy S22 ve Galaxy S22+ ile Galaxy S23 ve Galaxy S23+ modelleri ortasında gerçek bir değişiklik olmayacağı bekleniyor. Görünüşe nazaran, tek büyük fark, daha yeni ve daha güçlü bir yonga setine yükseltme olacak. Ayrıyeten, bunun amiral gemisi Galaxy S23 Ultra için de geçerli olacağı bildiriliyor.

Bu varyant, çip ve ekran ve gerideki birincil kamera dışında gerçek bir değişiklik getirmeyecek. Diğer bir deyişle, bu birebir vakitte Güney Koreli teknoloji devinin bu yıl rastgele bir büyük tasarım revizyonu getirme planı olmadığını da ima ediyor. Kaynak ayrıyeten, rastgele bir büyük değişiklik olmaması nedeniyle, Samsung hayranlarının şirketten Galaxy S23 serisinin fiyatını düşürmesini istemesi gerektiğini de kelamlarına ekledi. Her ne kadar bu mümkün olmayan bir senaryo üzere görünse de. şimdiye kadar ele aldığımız raporlara nazaran, 200 megapiksel kameraya geçiş ve en son yonga seti kuşağı yükseltmesi, 2023’teki iki büyük değişiklik olacak ve dizaynın bu yılki Samsung amiral gemisine misal olması beklenen görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom