Telefon

Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilen yeni fotoğraf ortaya çıktı

Samsung Galaxy S23 serisi yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bugüne dek sızıntılarla birçok sefer gündeme gelen akıllı telefonların en çok merak edilen istikametlerinden biri ise kamerası demek mümkün. Güney Koreli üreticinin çok yakında tanıtmaya hazırlandığı Galaxy S23 Ultra modelinde 200 Megapiksel sensör kullanacağına yönelik raporlar kelam konusu. Son olarak telefonla çekilen yeni bir görsel paylaşıldı.

Samsung Galaxy S23 Ultra kamera tarafında neler sunacak?

Yaklaşan Samsung Galaxy S23 Ultra, serinin en üst seviye modeli olacak ve bilhassa kamerasıyla ön plana çıkacak. Bilindiği üzere geçen haftalarda akıllı telefonla çekilen birinci görsel paylaşıldı ve bu sayede modelin nasıl bir kamera tecrübesi sunacağı az çok muhakkak oldu. Son olarak bölümde sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, aygıtla çekilen ikinci görseli de paylaştı.


Galaxy S23 Ultra – Galaxy S22 Ultra – Google Pixel 7 Pro

Ice Universe tarafından paylaşılan üç farklı fotoğraf karesinde Galaxy S23 Ultra, S22 Ultra ve Google Pixel 7 Pro modellerinin kamera performansları karşılaştırılıyor. Görsellere baktığımızda S23 Ultra‘nın kamerası balkabağının yüzeysel kusurlarını gösterme konusunda daha güzel bir iş çıkarıyor. Öte yandan öbür aygıtlarla çekilen fotoğraflarda ise cismin yüzeyinin daha parlak ve pürüzsüz olduğunu söylemek mümkün.

Galaxy S22 Ultra ve Google Pixel 7 Pro’nun ana kameraları sırasıyla 108 ve 50 Megapiksel çözünürlüğünde. Buna karşılık, Galaxy S23 Ultra’nın teknik olarak imgeleri çok daha detaylı bir formda irdelemesine müsaade vermesi için 200 Megapiksellik bir sensörle gelmesi kelam konusu. Bugüne dek ortaya çıkan sızıntıların ortak noktası da bu tarafta.

Galaxy S23 Ultra, 200 Megapiksel ISOCELL HPX sensörünü kullanacak ve daha uygun bir kamera tecrübesi için yeni teknolojilere mesken sahipliği yapacak. Bu noktada, sensöre daha yeterli ışık emilimi için DTI ve gelişmiş düşük ışık fotoğrafçılığı için kameranın 4 yahut 16 pikseli tek bir piksel olarak birleştirmesini sağlayan Tetra2Pixel üzere özellikler kullanıcılara sunulacak.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom