Telefon

Samsung, Galaxy S23 Ultra özellikleriyle ihtilal yaratacak!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakında Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni seride yer alacak Ultra modelinde ise bu sefer selef seri modellerine kıyasla farklı yenilikler görebiliriz. Evet, bu tıp amiral gemisi serilerinde Ultra modellerine farklı imtiyazların tanınmasına alışkınız. Samsung, serinin başka modellerinden birtakım noktalarda yükseltmeler sağladığı Ultra modeline, S23 serisiyle birlikte ek bir yetenek daha kazandırmayı planlıyor.

Şirket, Galaxy S23 Ultra modelinin kamerasını “gece görüşü” yeteneği ile süsleyecek. Haber, Twitter’da Ice Universe’ün “S23 Ultra’nın gece kamerasının nitekim ‘gece görüşlü’ olduğunu bir defa daha vurgulamasıyla” yankı buldu. Buna bakarak S23 Ultra’nın önemli manada uygun düşük ışık fotoğrafçılığı yeteneklerine sahip olmasını bekleyebiliriz.

Şubat ayında tanıtılacak

Samsung Galaxy S23 Ultra’daki kamera modüllerinin tam olarak neleri içereceğine dair rastgele bir gösterge yok, fakat evvelki sızıntılar bu akıllı telefonda 4 lensli 108MP+12MP+12MP+2MP art kameraya işaret ediyordu. Nelere sahip olup olmayacağını yakında göreceğiz. Samsung Galaxy S23 Ultra’nın şubat ayında tanıtılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking