Telefon

Samsung Galaxy S23 yaklaşıyor: Seri cep yakacak!

Akıllı telefon dünyasındaki Apple ambargosunu yıkmak isteyen Samsung, Galaxy S23 serisine argümanlı hazırlanıyor. Şirket, her ne kadar uygun fiyatlı eserler ortaya koymak istese de tüm dünyada yaşanan ekonomik belirsizlik bu hedefin önüne geçecek üzere görünüyor.

Galaxy S23 ailesi, selefine nazaran daha değerli olacak

Daha evvel elde edilen bilgilere nazaran Galaxy S23 ailesi, şirketin Şubat ayının birinci haftasında San Francisco’da düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde sahne alacak. Geçtiğimiz süreç boyunca birçok sızıntı bilgisine ulaştığımız serinin üst seviye olması beklenirken fiyatının da bu oranda yüksek olacağı gelen bilgiler ortasında.

Korea JoongAng Daily, yüksek enflasyon ve ekonomik belirsizliğin Galaxy S23 ailesi fiyatlarına da yansıyacağını belirtti. Selefine nazaran daha yüksek fiyatla gelmesi bekleniyor. Bu farkın 100 dolardan yüksek olabileceği konuşuluyor. Halbuki ki şirket, uygun fiyatlı bir seri için ağır uğraşlar veriyordu.

Önemli bir kaynaktan elde edilen bilgiye nazaran Galaxy S23, uygun fiyatlı olmak için birtakım özelliklerinde indirgeme yoluna gidecek. Kaynağa nazaran Samsung, standart modelde kimi özelliklerini ortadan kaldıracak yahut birtakım bileşenlerini düşürecek. Bilgiye göre düşüş görmesi olası olan bir bileşen titreşim motoru olacak.

Öte yandan Galaxy S23 ailesi ile tezli geliyor. Samsung ve Qualcomm’un, Snapdragon 8 Gen 2’nin gelişmiş versiyonu için el sıkıştığını daha evvel belirtmiştik. RGcloudS isimli bir kaynak, özelleştirilmiş Snapdragon 8 Gen 2 ile ilgili yeni detaylara yer verdi. Buna nazaran işlemci, Galaxy S23’te 2 farklı versiyona sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al