Telefon

Samsung, Instagram ve TikTok’la anlaştı! O sorun çözülecek

Android telefonların en büyük problemlerinden biri Samsung ile tahlile kavuşuyor. Instagram, TikTok ve Snapchat ile iş birliği yapan Samsung, görüntü yahut fotoğraf çekerken imgenin bozulmasına müsaade vermeyecek. Ayrıyeten uygulamalarda gece modu ve yardımcı kamera efektleri üzere dayanaklar olacak.

Instagram ve TikTok kamera sorunu Samsung’da tarihe karışıyor

Samsung, toplumsal medya platformlarının yerleşik kamera özelliğini kullanılarak çekilen fotoğrafların kalitesini artırmak için Instagram, TikTok ve Snapchat ile paydaşlık kurdu. Tanınmış bir teknoloji editörü olan Ahmed Qwaider’in açıklamasına nazaran, Samsung telefonlara bu uygulamaların yükseltilmiş sürümleri sunulacak.

İlk olarak Samsung Galaxy S23 ailesine sunulacak özel uygulamaların, gelecekte öbür Samsung modellerine de gelmesi olası. Samsung; Instagram, TikTok ve Snapchat ortasındaki iş birliği, kamera başta olmak kullanıcı tecrübesini geliştirmeyi hedefliyor.

Yeni paydaşlık sayesinde artık Snapchat, TikTok ve Instagram üzere toplumsal medya platformlarda gece modu ve yardımcı kamera efektleri bulunacak. Koreli şirketin bu atılımı, Android’de yıllardır var olan fotoğraf/videolarda imaj kalitesi düşmesini engelleyecek.

Anlaşma tamamlanmış olmasına karşın, toplumsal medya platformlarının yükseltilmiş sürümlerinin ne vakit piyasaya sürüleceği aşikâr değil. Samsung’un Galaxy S23 lansmanında daha fazla bilgi paylaşması beklenen görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking