Teknoloji

Samsung, kendi kredi kartı hizmetini başlattı!

Samsung Hindistan, Axis Bank ile ortaklaşa bir kredi kartı duyurdu. Güney Koreli teknoloji devi kredi kartı hizmetinde birbirinden hoş özellikler de sunaca.

Şirket, satın alımlarda %10 geri ödemenin yanı sıra finans kuruluşuna yönelik ödül puanları, havalimanı dinlenme salonu erişimi ve %1 yakıt ek fiyatı muafiyeti üzere öteki avantajlar sunuyor .Hizmet iki katmana ayrılmış durumda. Mutabakat tüm Samsung eserleri, akıllı telefonlar ve akıllı giyilebilir aygıtlar, dizüstü bilgisayarlar, TV setleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, mikrodalga fırınlar ve başka aygıtları içeriyor.

Samsung, kendi kredi kartı hizmetini başlattı!

Samsung alışverişlerinde asgarî süreç meblağı ve limit olmayacak. Geri ödeme kredisinin kullanıcının profilinde görünmesi 60 güne kadar sürecek ve sırf seçilen kanallarda çalışacak. Axis Bank CEO’su, yeni eserin Birinci 10 kentin ötesine geçmeyi ve 2. ve 3. kademe kentlerde penetrasyona ulaşmayı hedeflediğini açıkladı. Bir Visa yöneticisi, 4 Hintliden 3’ünün en az bir elektronik aygıt satın aldığını ve yılda yaklaşık 40.000 INR harcadığını açıkladı. Bu sebeple kredi kartı çalışmalarını bir müddettir planlayan şirket artık bu maksat için etkin adımlar atmaya başladı. Samsung Axis Kredi Kartı müracaatları yakında Samsung Hindistan’ın web sitesindeki özel sayfada açılacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!