Telefon

Samsung tanınan modellerine güncelleme sunuyor!

Bugün erken saatlerde Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5‘in gelecek sürümünün en güzel özelliklerinş detaylı olarak açıkladı. Artık kelam konusu program, dört tanınan aygıta geliyor.

Samsung tanınan modellerine güncelleme sunuyor!

Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra’dan bahsediyoruz. Bu dört aygıt artık hem ABD’de hem de Samsung’un Kore iç pazarında Android 13 ile yaklaşan One UI 5’in güncellemesini deneyebilecek. Her zamanki üzere, bu telefonlardan birine sahipseniz ve One UI 5 beta’yı test etmek istiyorsanız, Samsung Üyeleri uygulamasına girmeniz ve akabinde en üstte görünecek olan ve beta programının reklamını yapan büyük başlığa dokunmanız gerekli. Akabinde beta sürümüne kablosuz bir güncelleme gelecek, bunun için en fazla birkaç saat beklemeniz kâfi olacak.

One UI 5, geliştirilmiş widget dayanağı, dinamik temalar için yeni renk seçenekleri, bölünmüş ekran çoklu misyon için yeni hareketler, daha uygun bir Evraklarım uygulaması, aramalara katılmanızı sağlayan yeni bir Bixby Metin Daveti özelliği ile birlikte geliyor. İletileşme, senaryolara dayalı özelleştirilmiş aygıt ayarları için modlar, kilit ekranında görüntü duvar kağıtları takviyesi sunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi