Telefon

Samsung’un merakla beklenen iki telefonunun daha dizaynları sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung için geri sayım başladı. Bir mühlet evvel yapılan açıklamaya nazaran 1 Şubat itibariyle tanıtılacak olan Galaxy S23 serisi, Samsung için hayati değere sahip bir seri olarak görülürken, şirketin yalnızca bu telefonların üzerinde çalışmadığı da kesin. Gerçekten son gelen haberler Galaxy A34 ve Galaxy A54’e yönelik.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen bir internet sitesi tarafından paylaşılan görselde, Galaxy A34 ve Galaxy A54 modellerinin dizaynları sızdırıldı. Her iki telefonun da aslında büyük ölçüde birbirine benzediklerini söylemek mümkün. Lakin Galaxy A34 modeline baktığımız vakit, delikli ön kamera dizaynına sahip olduğunu, A54 modeline baktığımız vakitse damla çentik dizaynını benimsediğini görüyoruz.

Samsung’un merakla beklenen iki telefonunun daha dizaynları sızdırıldı

Öte yandan bilhassa Galaxy A54’ün hem tasarım çizgilerinin tamamını hem de özelliklerini öğrenmek için çok fazla beklememize gerek yok. Hakikaten Samsung tarafından yapılan açıklamaya nazaran bu akıllı telefonun 18 Ocak’ta tanıtılacağını bir sefer daha hatırlatalım.

Galaxy A34 modeline baktığımız vakitse, bu telefon için şimdi mutlaklaşmış bir tarih olmadığını belirtelim. Lakin gerek Samsung’a yakın kaynaklardan gelen sızıntılar gerekse de Samsung cephesinden yapılan açıklamalar dikkate alındığında bu telefonun da 2023 yılının birinci çeyreği içerisinde satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Bakalım bu iki yeni telefon hangi özelliklerle ve daha da değerlisi nasıl bir fiyat siyasetiyle satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking