Telefon

Samsung’un One UI 5 güncellemesinin ayrıntıları netleşti!

Samsung, bu ayın sonlarında aygıtlara sunmaya başlayacağı güncellenmiş kullanıcı arayüzü One UI 5 hakkında daha fazla detay açıkladı. Birinci olarak belirtmemiz gerekirse güncellemeyi birinci alan Galaxy S22 serisi aygıtlar olacak. Şirket, kilit ekranı da dahil olmak üzere şahsileştirmeye daha da fazla odaklanıyor. Örneğin kilit ekranı için, ekranı her açtığınızda farklı bir fotoğraf ve görüntü görünecek formda en fazla 15 fotoğraf ve görüntü seçebileceksiniz.

Samsung’un One UI 5 güncellemesinin ayrıntıları netleşti!

Alternatif olarak, Samsung’un dinamik kilit ekranını seçilmiş manzaralarla yönetmesine müsaade verebilirsiniz; böylelikle seferinde farklı bir manzara görürsünüz. Beş adede kadar fotoğraf kategorisi seçebilirsiniz. Samsung, koleksiyonları iki haftada bir yenileyecek. Ayrıyeten kilit ekranında duvar kağıdını, saat tarzını ve bildirim açılır pencerelerini değiştirebileceksiniz. Kullanıcı arayüzünün aygıt genelindeki görünümünü değiştirmek için daha fazla renk paleti seçeneği ve Galaxy Saatler için daha fazla özelleştirilebilir yüzler gelecek.

Samsung, bildirimleri daha sezgisel ve bir bakışta ayrıştırmayı kolaylaştırmak için yine tasarladığını söylüyor. Ana ekranda da gelişmiş widget istifleme vaadi var. Samsung, One UI 4’ün “biyometri ve güvenlik” ve “gizlilik” ayarlarını tek bir güvenlik ve kapalılık menüsünde birleştiriyor. Muhtemel güvenlik problemleri konusunda uyarılacaksınız ve muhtemel tahlillerin tümünü tek bir ekranda göreceksiniz.

Telefonunuz kredi kartınızın, ehliyetinizin, Toplumsal Güvenlik kartınızın yahut pasaportunuzun fotoğrafı üzere hassas bilgiler içeren bir resmi paylaşmak üzere olduğunuzu düşünürse paylaşım panelinde yeni bir ihtar göreceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!