Teknoloji

Sav: Poligon (MATIC) ‘2023’te güçlü bir ralli’ bekliyor!

Kripto para piyasasındaki birçok varlık ağır darbeler almaya devam etse de, en azından öteki bir büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyat hareketini takip eden Polygon ( MATIC ) kelam konusu olduğunda, görüntüler 2023’te yükselişe geçiyor.

İddia: Poligon (MATIC) ‘2023’te güçlü bir ralli’ bekliyor!

TradingShot uzmanları tarafından yayınlanan yan yana bir tahlile nazaran, Mart 2020’deki COVID çöküşünden sonra, Polygon’un fiyat hareketi şimdiye kadar Ethereum’un ( ETH ) Ekim 2015 ile Ocak 2017 ortasında yaptığı modeli taklit etti.

MATIC ve Ethereum tahlili. Kaynak: TradingShot/TradingView

Benzerlikler neler ve ne manaya geliyorlar?

Analistlerin açıkladığı üzere, “MATIC Ağı (MATICUSD) geçen hafta 1W MA50’de [50 günlük hareketli ortalama ] reddedildi.” Bu, ” MA50’sinde de reddedilen” Ethereum’un davranışını taklit ediyor zira “her ikisi de düzeltme Alt Yüksekler trend çizgisinin üzerine çıktıktan sonra MA50’yi reddetti.”

Ayrıca, ABD Doları, her iki kripto para ünitesinin gözlemlenen vakit çizelgelerindeki çıkışlarında büyük rol oynadı:

TradingShot uzmanlarının görüşüne nazaran , “fraktal tekrarlanmaya devam ederse, 2023’te MATIC’te güçlü bir ralli bekleyin.”

Yazının yazıldığı sırada MATIC, evvelki 24 saate nazaran %6,55 ve hafta genelinde %14,16 düşüşle 0,8042 $’dan el değiştiriyordu ve aylık grafikte %2,65’lik kümülatif kayba katkıda bulunuyordu.

MATIC 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking