Telefon

Şayet bu sav doğruysa, çok farklı bir Galaxy Z Fold 5 ile karşılaşacağız demektir

Katlanabilir akıllı telefon pazarı her geçen gün biraz daha büyüyor. Birinci başlarda süreksiz bir furya olduğu düşünülen ve birçok akıllı telefon üreticisinin uzaktan seyretmeyi tercih ettiği bu bölüme en çok yatırım yapan isim olan Samsung, bugünlerde aslan hissesini da götüren isim olarak karşımıza çıkıyor.

Katlanabilir akıllı telefon pazarında tartışmasız bir üstünlüğe sahip olan Güney Koreli teknoloji devi bu durumu Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip serilerine borçlu. Lakin bu iki aygıt ortasında da bir rekabet olduğunu ve Galaxy Z Flip’in ağabeyine göre çok daha fazla sattığı bilinen bir gerçek.

Eğer bu tez doğruysa, çok farklı bir Galaxy Z Fold 5 ile karşılaşacağız demektir

İşte bu yüzden Samsung’un Galaxy Z Fold 5’de ne üzere yenilikler yapacağı nitekim büyük merak konusu. Bugün ortaya atılan son argümana göreyse, şirket yeni katlanabilir akıllı telefon modelinde menteşe sistemini yenileyecek.

Peki menteşe sisteminin yenilenmesi, Galaxy Z Fold 5’e ne katacak dersiniz? İşte asıl hoşluk de bu ayrıntıda bilinmeyen. Habere nazaran yeni menteşe sistemi, telefon katlandığında art kısımda oluşan boşluğun yok olmasını sağlayacak. Ayrıyeten telefon açıldığında ekran katlanma izinin çok daha az olacağı ve bu iki özelliğin Galaxy Z Fold 5’i çok farklı konumlandıracağı tez ediliyor. Bakalım yaz aylarında tanıtılması beklenen telefonda diğer ne üzere yenilikler göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking