Teknoloji

Sevgililer için münasebete romantizm katacak 11 uygulama

Gezegendeki tüm insanların yaklaşık üçte birinin hayatlarında en az bir defa arkadaşlık sitelerini yahut uygulamalarını kullandığını biliyor muydunuz? Pekala ya 1,5 milyondan fazla insanın her gün 4 saat ya da daha uzun mühlet bu çeşit sitelerde vakit geçirdiğini? Ya da tüm evliliklerin %17’sinin çevrimiçi arkadaşlık ile başladığını?

Çevrimiçi arkadaşlık, çağdaş dünyada çoktan sıradan hale gelmiş büyük bir kesimdir. Kullanabileceğimiz çok çeşitli arkadaşlık formatları vardır:

  1. Klasik arkadaşlık siteleri ve uygulamaları. Tinder, Badoo, Bumble — bu ve öbür siteler uzun vakittir herkes tarafından biliniyor ve çok popülerler. Epeyce rahat ve işlevseldirler, dünyanın her yerinden yeni beşerlerle tanışmanıza, yeni arkadaşlar bulmanıza ve münasebetler kurmanıza imkan tanırlar.
  2. Anonim imajlı sohbetler — Omegle ve Omegle alternatifleri. OmeTV ve CooMeet de en tanınan manzaralı sohbetler ortasındadır. Her Omegle alternatifi kendi üslubunda eşsiz ve orjinaldir. Çevrimiçi hizmet olan CooMeet, özel bir cinsiyet filtresi, yerleşik bir bildiri tercümanı, kullanıcıları arkadaş olarak ekleme imkanı ve daha fazlasını sunar. OmeTV emsal fonksiyonellik sağlar fakat daha az hassas bir cinsiyet filtresi ile.
  3. Sosyal ağlar. Bugün toplumsal ağlarda eskisi kadar sık tanışmıyor olsanız da tekrar de yeni enteresan tanıdıklar edinmenize yardımcı oluyorlar. Bu nedenle, arkadaşlık bağlamında Facebook, Instagram yahut Twitter‘ı dışlamak hala anlamsızdır.

Ve bu, Web’de yeni şahıslarla tanışmaya yardımcı olan çevrimiçi platformların sırf küçük bir kısmı. Lakin bugün diğer bir şey hakkında konuşacağız — birinci tanışmadan sonra daha fazla irtibat hakkında. Ya da daha doğrusu bu bağlantıya daha fazla romantizm getirecek uygulamalar hakkında.

İlişkinizi daha parlak kılacak uygulamalar

Between

Between uygulamasının en âlâ açıklaması — iki kişilik bir iletileşme programı. Burada metin yazabilir, belge paylaşabilir, fotoğraflarınızı, görüntülerinizi ve notlarınızı, zamanlama ve takvim notlarınızı saklayabilirsiniz. Bu seçenek sizin için daha uygunsa, sesli yahut manzaralı olarak da bağlantı kurabilirsiniz. Between’in klasik iletileşme programlarına nazaran ana avantajı, burada muhakkak öbür sohbetler ve kanallar tarafından dikkatinizin dağılmamasıdır. Yalnızca sevdiğiniz biriyle irtibat ve daha fazlası değil. Yalnızca ikiniz için gerçek bir kapalı alan.

Coupleness

Coupleness, sizin ve eşinizin gün boyunca his, niyet ve tasalarınızı paylaştığınız çiftler için akıllı bir günlüktür. Coupleness’ın ana vazifesi bağlantılara karşılıklı anlayış katmaktır. Sonuçta, birçok insan sevdiklerine meselelerini yüklememeye ve her şeyi kendilerine saklamaya çalışır. Ve sonunda, herkes bundan acı çeker. Coupleness uygulaması, alakaları daha açık, dürüst ve karşılıklı anlayışa dayalı hale getirerek bunu düzeltmeyi amaçlamaktadır.

DateNight

Kendi avatarınızı oluşturabileceğiniz ve örneğin Eyfel Kulesi’nin yanında sanal bir görüşmeye sahip olabileceğiniz epeyce sıra dışı bir uygulama. Bu durumda, tüm irtibat direkt uygulama üzerinden gerçekleştirilir. Gelecekte, geliştiriciler sanal görüşmeler için birçok yeni farklı yer eklemeyi planlıyorlar, böylelikle uzaktaki görüşmeler bile en canlı izlenimleri bırakıyor.

Been Together

İlişkilerinin en değerli tarihlerini ve yıldönümlerini her vakit hatırlamak isteyenler için vazgeçilmez bir uygulama. Been Together, sevdiğiniz bireyle ne kadar müddettir birlikte olduğunuzu otomatik olarak hesaplayacak, tanışma yahut evlilik yıldönümünüzü size hatırlatacak, yıldönümünden sonraki her 100 günde bir sizi bilgilendirecek ve çok daha fazlasını yapacaktır. En kıymetli tarihleri ve unutulmaz olayları hafızanızda tutabileceğinizden emin değilseniz, gereksiniminiz olan şey bu! Ve uygulama çok rahat bir biçimde özelleştirilebilir — farklı temalar, renk kombinasyonları ve hatta art plan müziği kullanabilirsiniz.

Couple

Couple, iki kişilik bir toplumsal ağdır; burada gönderiler yayınlayabilir ve yorum yapabilir, bildiri ve medya belgeleri alışverişinde bulunabilir, ilişkiler paylaşabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Couple’ın değişik özelliklerinden biri de çizim için ortak tuvallerdir. Birbirinizi tamamlayarak birebir tuval üzerinde tıpkı anda çizim yapabilirsiniz. Ve uygulamada, sıradan iletiler ve evraklar göndermenin yanı sıra, sanal bir öpücük yahut dokunuş gönderebilirsiniz. Burada direkt pratik bir kullanım yok üzere görünüyor lakin inanın, bazen çok faydalı olabilir.

Desire

Bu, seçtiğiniz şahısla birlikte oynayabileceğiniz, çiftler için çok sıradışı bir oyundur. Oyunda çeşitli kategorilerde binden fazla farklı zorluk var: Aşk hisleri, Dış yer, Rol yapma ve fantezi, Mutfak ve çok daha fazlası. Ayrıyeten alışılmadık zorluklar da var. Örneğin, tek söz etmeden yürüyüşe çıkın. Ek olarak, kendi zorluklarınızı yaratabilirsiniz. Desire ayrıyeten rahat ve saklı irtibat için ferdî günlüğünüze ve özel sohbete sahiptir. Sonuç olarak, denemenizi öneririz!

Kindu

Kindu uygulaması, çiftlerin daha samimi bir formda özgürleşmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bazen çiftler yaramaz hususları direkt tartışmakta ve alışılmadık dilekleri hakkında açıkça konuşmakta zorlanırlar. Kindu bunu kolaylaştırıyor. Tek bir tıklamayla ruh eşinize gönderilebilecek çeşitli fikirlere sahip kartlar kullanır, böylelikle kesin bir ipucu verir. Bu tıp kartları kendiniz oluşturabilir yahut uygulamada hazır olanları kullanabilirsiniz.

Rave

Filmleri, TV gösterilerini, YouTube, Vimeo, Viki, Reddit ve gibisi görüntüleri birlikte izlemek için kullanışlı bir uygulama. Bununla birlikte, kendiniz ve eşiniz için eşzamanlı olarak bir görüntü başlatabilir, böylelikle uzakta olsanız bile birlikte izleyebilirsiniz. Aslında, bugün Rave’e benzeri pek çok uygulama ve çevrimiçi hizmet mevcuttur. Fakat Rave’in farklı bir özelliği var: yapay zekaya sahip bir DJ. Tercihlerinize nazaran yeni çalma listeleri oluşturuyor, hoşunuza gidebilecek sinemalar, görüntüler ve müzikler öneriyor.

Tinkovu

Çok kolay, lakin tıpkı vakitte son derece şirin bir uygulama. En kolay vazifeye sahiptir — sevdiklerinize onları düşündüğünüzü söylemek. Çok kolay bir biçimde çalışıyor. Uygulamada bir düğmeye basıyorsunuz ve partnerinize bir bildirim gönderiyor. Anında onları düşündüğünüzü biliyorlar. Uygulama kayıt gerektirmiyor. Yalnızca bir takma isim bulmanız ve bir partnere “bağlanma” yapmanız gerekir. Her şey son derece kolay, anlaşılır ve erişilebilir. Tinkovu direkt bağlantı için uygun değildir fakat bazen bu da gerekli değildir.

“Truth or Dare”

Bu oyunun tanıtıma gereksinimi olmadığını düşünüyoruz. Neredeyse her biriniz en az bir kere oynamışsınızdır. Tıpkı isimli uygulama da tıpkı prensiple çalışıyor — bir soruya yanıt vermeyi yahut reddedilmesi durumunda muhakkak bir hareketi gerçekleştirmeyi teklif ediyor. Tıpkı isimli oyun üzere, uygulama da gevşemeye, yakınlaşmaya ve birbirinizi daha düzgün tanımaya yardımcı olur.

Virtual Candle

Alışılmadık derecede kolay, lakin bazen çok kullanışlı bir uygulama “Virtual Candle”. Akşam yemeğinize biraz romantizm katmak istiyorsanız fakat gerçek bir muma sahip değilseniz ülküdür. Uygulamayı akıllı telefonunuzda başlattığınızda parlak ve sıcak bir mum ışığı çok rahat ve sıcak bir atmosfer yaratacaktır. iOS ve Android uygulama mağazalarında bu cins çok sayıda uygulama var — istediğinizi seçin. Mum tipi, sinema müziği ve dokunmatik ekran aracılığıyla kıvılcımla “etkileşim” imkanı dışında fonksiyonları neredeyse birebirdir.

Yararlı uygulamaları kullanın ve romantik münasebetlerin size daha da fazla keyif vermesine müsaade verin

Her birinizin kendiniz için değişik bir uygulama bulabileceğini samimiyetle umuyoruz. Büsbütün farklıdırlar ve her biri kendi stilinde benzersizdir. Ve elbette, listemiz çok uzun bir müddet genişletilebilir zira her yıl daha fazla bu tıp uygulama ortaya çıkıyor.

Öte yandan, herkesin akıllı telefonunun hafızasını gereksiz programlarla doldurmak istemediğini anlıyoruz. Biri hem arkadaşlık hem de daha fazla irtibat için tek bir uygulama kullanmak istiyor. Bu bağlamda, daha evvel bahsedilen Omegle alternatifi CooMeet çok uygundur. Burada evvel rastgele partnerlerle tanışabilir, akabinde onları arkadaş olarak ekleyebilir ve istediğiniz vakit sohbete geri dönebilirsiniz. Çok rahat!

Aksi takdirde, denemekten korkmamanızı ve her vakit yeni bir şeyler denemenizi tavsiye ederiz. İnanın, çağdaş internet hepimiz için başlangıçta hayal edebileceğinizden çok daha fazla fırsat sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom