Telefon

Sevilen uygulama, iOS’a tekrar geldi!

Microsoft, SwiftKey uygulamasını uzun müddettir iOS için güncellemiyordu. Firma, en sonunda geçtiğimiz Ekim ayının başlarında uygulamayı App Store üzerinden kaldırdı. Ağır talep sayesinde SwiftKey uygulaması, iOS’a geri döndü ama uygulamanın iOS kullanıcılarını şad etmeyecek bir sorunu var. Pekala Microsoft SwiftKey özellikleri nedir ve ne işe fayda? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

SwiftKey, şu andan itibaren indirilebilir!

Microsoft yetkilisi, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Microsoft SwiftKey’in ağır talep nedeniyle iOS ‘a geri döndüğünü açıkladı. Uygulama, Android kullanıcıları tarafından hayli tercih ediliyor ve seviliyor. Ama şirket, yaklaşık bir yıldır Android için getirdiği güncellemeleri iOS için yapmıyordu.

iOS için güncelleme almayan SwiftKey uygulamasının uzun mühlet güncelleme almaması uygulamanın kaldırılması konusunda sürpriz yaratmadı. Ama gelen taleplerden ötürü şirket, uygulamayı iOS’a yine getirdi.

Öte yandan Apple Store üzerinden kaldırılan Microsoft SwiftKey, daha evvelce indirilen iOS kullanıcılarını tarafından hala kullanılabiliyordu. Ek olarak ise Apple Store için yine gelen SwiftKey’in hala güncellenmemiş sürümü indiriliyor.

Microsoft SwiftKey özellikleri

Microsoft SwiftKey uygulaması klavye üzerinde daha süratli yazı yazmayı sağlamak için kullanıcının yazı tarzını öğrenen bir uygulamadır. Kullanıcının kendine mahsus yazı biçimi stilinde yazı yazmak ismine, emoji ve GIF üzere eklentileri kullanarak şahsileştirilmiş klavye imkanı sunar.

Siz okuyucularımız bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? SwiftKey uygulamasını kullanıyor musunuz ve uygulamadan şad musunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al