Teknoloji

Skoda Superb fiyat listesi: Almayan bin pişman

Bildiğiniz üzere ülkemizdeki otomobil pazarı artık çok değerli. Dikkat ettiyseniz bu noktada sıfır yahut ikinci el ayrımı yapmıyoruz. Çabucak hemen tüm marka ve modellerin hayli yüksek fiyatlardan satıldığına şahitlik ediyoruz.

Skoda Superb de bunlardan bir tanesi. D sınıfı sedan segmentinde yer alan kelam konusu araba, bu alanda önemli rakipleri olmasına rağmen ülkemizde epeyce tutulmuştu. Geniş bagaj hacmi ve ferah iç ömür alanıyla çoklukla büyük aileler tarafından tercih edilen Skoda Superb, fiyatlarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Skoda Superb fiyat listesi: Almayan bin pişman

Söz konusu aracı evvelce satın alanlar durumdan mutlu olabilir. Çünkü Superb, ülkemizde en çok prim yapan modellerin başında geliyor. Opel Insignia ve Volkswagen Passat üzere modellerin üretiminin yıl sonunda duracak olması, önümüzdeki yıl Skoda Superb satışlarını daha da arttırabilir.

Zira D sınıfı sedan tarafında bu iki aracın üretiminin durması sonucu pek de fazla bir alternatifimiz kalmayacak. Her ne kadar Peugeot 508 çok karizmatik bir yapıya sahip olsa da, sportif üslubu gereği genellikle gençlerin tercihi oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi