Teknoloji

Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacak birinci oyuncu telefonu herkesi şaşırtacak!

Akıllı telefonlar da artık kendi içerisinde bir epey besbelli çizgilerle ayrılıyor diyebiliriz. Akıllı telefon öncesi periyotta neredeyse tek fonksiyonu telefon etmek ve son devirlere gerçek da ileti atmak olan klasik cep telefonlarının tersine, dokunmatik ekran ve kamera ile başlayan akıllı telefon devriyle birlikte, bu aygıtlara pek çok farklı misyonlar yüklendiğini gördük.

Ancak gelinen bu noktada kimi akıllı telefonlar fiyat performans eseri olarak bir akıllı telefondan beklenen en temel şeyler olan internete girmesi, kabul edilebilir düzeyde fotoğraf kalitesi içermesi ve en temel uygulamaları meselesiz çalıştırması bekleniyorken, bunun haricinde güçlü kamera yapısıyla DLSR’lere rakip olması beklenen, üst seviye donanımıyla bilgisayar üzere görülen yahut harikulade grafikler için konsol kalitesi sunması istenen akıllı telefon beklentilerinin doğduğunu da söyleyebiliriz.

Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacak birinci oyuncu telefonu herkesi şaşırtacak!

İşte şayet sizin için de bu aygıtların “oyuncu telefonu” tarafı ağır basıyorsa, muhtemelen Qualcomm’un yeni amiral gemisi yonga seti Snapdragon 8 Gen 2’yi birinci kullanacak telefonun hangisi olduğunu merak ediyorsunuzdur. İşte bugün ortaya çıkan bir ayrıntı, akıllardaki bu soruya karşılık verdi.

TENAA ve Bluetooth SIG bilgi tabanında NX729J model numarasıyla görülen ve Red Magic 8 Pro olduğu anlaşılan telefon, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle dikkat çekti. Bunun manası ise ZTE’nin alt markası Nubia’nin yeni oyuncu telefonu Red Magic 8 Pro, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle satışa sunulacak birinci oyuncu telefonu olacak. Zira genelde bu data tabanına düşen telefonlar en geç 45 gün içerisinde raflardaki yerini alıyor. Şimdi daldaki öteki yeni oyuncu telefon modelleri olan Redmi K60 Gaming, ASUS ROG 7 yahut Black Shark 6’dan haber olmadığına nazaran, Red Magic 8 Pro’nun bu unvanı alacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al