Teknoloji

Solana, 2022’nin sonuna kadar 30 doları geri alabilir mi?

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat varsayımı, sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Kestirimler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

FTX’teki likidite krizinin kripto para piyasasında neden olduğu kana karşın, Solana ( SOL ) dahil olmak üzere birtakım dijital varlıklar mütevazı çıkarlar kaydetmeye başlıyor ve analistlerin gelecekteki fiyatını iddia etmeye çalışmasına yol açıyor.

Solana, 2022’nin sonuna kadar 30 doları geri alabilir mi?

Bunlardan biri olan, Solana’nın grafik modellerini gözlemleyen ve Kasım ayında yaptığı tahlilinde açıkladığı üzere, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının “biraz net bir formda aşağı taraflı olduğu” sonucuna varan saygın bir kripto ticareti uzmanı olan maikisch.

Uzman görüşü

Önümüzdeki birkaç haftadaki SOL fiyatını iddia etmek için bu diyagonali tahlil eden maikisch şunları belirtti:

“Bu bir bitiş diyagonal ise, tamamlandığında, fiyat diyagonalin başladığı yere, yani 18$’lık alana yönelecek. Bu sabah erkenden 13.50 dolardan 1.000 Solana satın aldım ve doldurdum. Bu formasyon tamamlanır ve 18$’a yükselirse, stop fiyatımı kendi buy-in fiyatımdan yahut tahminen biraz daha düşük olarak belirleyeceğim.”

Öte yandan, “eğer bu düzeyden düzeltici bir biçimde düşersek ve dürtüsel olarak 18$ düzeyini çıkarırsak, o vakit 2 yıl sonra SOLANA’yı 300 $ düzeyinde tartışmak için burada buluşalım mı?”

Solana fiyat hareket tahlili. Kaynak: maikisch/TradingView

Kripto topluluğu iyimser

Aynı vakitte, CoinMarketCap’te 919 kripto topluluğu oyu daha güçlü bir yükseliş hissi gösteriyor ve şu anda Solana’nın 31 Aralık 2022’ye kadar 31,66 $ fiyattan el değiştireceğini iddia ediyor.

Solana toplumsal fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Bu kestirimler hakikat çıkarsa, bu, yıl sonuna kadar SOL’un, tokenin yayınlandığı tarihte 14.13 $ olan mevcut fiyatına kıyasla 17.53 $ yahut %124.01 artacağı manasına gelir.

Solana (kısaca) en son 30 doların üzerinde süreç yaptığında 8 Kasım’da, devam eden FTX krizi şiddetlenmeye başlamadan çabucak önceydi ve devam ederken tüm kripto pazarını da alaşağı etti.

Bunun da ötesinde, kripto para ünitesinin toplam arzının %13’ünü oluşturan doğrulayıcılar tarafından ikinci en büyük Solana tokeninin kilidinin açılacağı beklentisi, fiyatı üzerinde ek baskı oluşturdu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking