Teknoloji

Solana (SOL) 2022’nin sonunda 40 dolara ulaşabilir mi?

FTX destanı, CEO’nun istifası ve kripto para borsasının iflas başvurusu biçiminde bir öteki bükülme daha yaşadıktan sonra, kripto piyasası kırmızıda yüzmeye geri döndü, önde gelen uzmanlar ve yatırımcılar Solana ( SOL ) üzere varlıklarının nerede olabileceğini belirlemeye çalışıyor.

Solana (SOL) 2022’nin sonunda 40 dolara ulaşabilir mi?

55 fintech uzmanından oluşan bir panel, Solana’nın fiyatının 2022’nin sonunda 35 dolara ulaşacağını varsayım etti; bu, bir Finder’ın sonuçlarına nazaran, panelin Temmuz ayındaki 45 dolara ulaşmasını bekledikleri iddialarından daha düşük. (8 Kasım’da yayınlanan anket)

2022, 2025 ve 2030 sonu için Solana fiyat varsayımları. Kaynak: Finder

Düşen beklentilerden bağımsız olarak, iddia edilen fiyat, SOL’un şu anki fiyatına kıyasla hala %113,81’lik bir artışı temsil edecek.

Daha evvel, Finder tarafından ankete katılan sanayi uzmanlarının yaklaşık %33’ü, Finbold’un bildirdiği üzere, %37’si kadronun yetenekleri konusunda hala olumlu olmasına karşın, sık ağ kesintileri ve bilgisayar korsanlığı olayları nedeniyle Solana grubuna olan inancını kaybettiklerini itiraf etmişti.

Solana’nın son aktiviteleri

Çoğu merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı üzere, Solana da geçtiğimiz aylarda genel bir piyasa trendi izledi ve FTX likidite krizi haberi üzerine ve en büyük ikinci token beklentisiyle 9 Kasım’da 12.62 dolara büyük bir düşüş yaşamadan evvel çoğunlukla yatay süreç gördü.

Olumlu bir Ekim tüketici fiyat endeksi (TÜFE) raporunun kripto piyasasının yelkenlerini açmasının akabinde işler düzgünleşiyor üzere görünse de, en yeni FTX gelişmeleri, şu anda gün içinde %4,24 düşen Solana’nınki de dahil olmak üzere tabloları yine kırmızıya boyadı. ve evvelki hafta boyunca %51,33.

Solana yıldan bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi