Teknoloji

Son latifesini yaptı: Passat fiyatları canınızı çok sıkacak!

Dolayısıyla biz de bu haberimizde Passat modelinin özelliklerine değil de fiyatlarına ağırlaşıyor olacağız. Şunu baştan söylemiş olalım ki fiyatları gördüğünüz vakit biraz üzüleceksiniz. Çünkü Passat, üretimi durmadan evvel bizlere son latifesini yaptı! Artan fiyatlar, alım gücümüzün biraz daha eridiğini acı bir gerçek olarak bizlere gösteriyor.

Son latifesini yaptı lakin bu sefer güldürmedi! Passat fiyatları zirvede!

Geçtiğimiz aya baktığımızda Volkswagen Passat fiyatlarının 872.900 TL’den başladığını görüyoruz. Fakat yeni aya artırım ile merhaba diyen arabanın yeni başlangıç fiyatı maalesef ki 899.000 TL olarak değişti. Gelen bu artırımın akabinde Passat üretimi durmadan evvel bizlere son latifesini yapmış olduk.

Ancak bu sefer güldürmedi diye ekleme yapmadan da kendimizi alamıyoruz. Pekala ancak modelin baz düzeydeki donanım paketi, kullanıcılara nasıl özellikler vadediyor? İsterseniz biraz da bu mevzu hakkında konuşalım.

Passat giriş paketinde 1.5 litrelik motorla geliyor. TSI yani akaryakıtlı olan bu motor tam 150 beygir güç üretiyor ve performans manasında sahiplerini üzmeyeceğinin sinyalini veriyor. Ayrıyeten arabanın baz düzeyde bile DSG şanzıman ile geliyor oluşu da beğenilen bir ayrıntı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!