Teknoloji

Sony ve Honda’nın elektrikli aracı ortaya çıktı! Özellikleri belirli oldu

Bazı tanıtımlar, insanlara yaklaşmakta olan bir araçtan ne bekleneceği konusunda daha güzel bir fikir vermek için yapılıyor. Kimileri ise, sıradan insanlara bir şirketin nereye hakikat gitmekte olduğunu göstermek için yapılır. Sony Honda Mobility’nin birinci eserinin ne kadar uzun bir mühlet sonra piyasaya sürüleceği düşünüldüğünde, ortakların gerçekleştirdiği bu yeni tanıtım, daha çok ikinci kategoriye giriyor.

Sony Honda Mobility bu hafta, yaklaşmakta olan ortak teşebbüs elektrikli arabası için birinci tanıtımını yayınladı. Tanıtımda çok az şey gösteriliyor, fakat en değerli bildiri, “4 Ocak 2023’te Las Vegas’ta görüşürüz” formunda. Yani bu da CES 2023’ün Las Vegas’ta başlamasından bir evvelki güne karşılık geliyor. Bu yüzden bu iki şirketin dünyanın en büyük teknoloji fuarı öncesinde çantalarında neler olduğunu daha da fazla göreceğiz üzere görünüyor.

Video yayınlandı

Sony ve Honda işbirliği ile üretilecek olan elektrikli aracın tanıtımını, aşağıdaki görüntüden izleyebilirsiniz:

Honda ve Sony, 2022’nin başlarında, Sony’nin araba sanayisine birinci büyük atılımının tabanını hazırlayan bir ortak teşebbüs mutabakatı imzaladı ve bu iştirakin meyvesi olarak Sony Honda Mobility doğdu. Her iki şirket de masaya farklı şeyler getirecek; Honda, üretim ve mobilite geliştirmeye odaklanırken Sony, sensörler, görüntüleme, ağ oluşturma ve cümbüş alanındaki güçlü yanlarını ortaya koyacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!