Teknoloji

Soundtrap Fiyatsız Sınırsız Depolama Sunuyor

2017 sonunda Spotify tarafından satın alınan Soundtrap, podcast meraklıları ve müzisyenler için bir çevrimiçi müzik ve podcast kayıt stüdyosu olarak karşımıza çıkıyor. Artık ise servis ücretsiz sınırsız depolama alanı sunarak kullanıcılarının sınırsız sayıda proje üretmesinin önünü açacak. Daha evvel servisin fiyatsız planının kullanıcıları yalnızca 5 kayıtlı müzik yahut proje ile sonlandırdığını not olarak düşelim.

Soundtrap yahut bilhassa podcast için tasarlanmış olan Soundtrap for Storytellers için sunulan fiyatsız sürümlerin temel müzik kayıt aracı kullanıcıların 2.210 müzik döngüsüne ve 210 yazılım enstrümanına erişimine müsaade veriyor. Daha evvel bu sayının yalnızca 750 olduğunu belirtelim.

Tabii ki ücretli kullanıcılar için daha fazlası sunuluyor. Bunlar ortasında autotune, evrakların kayıtlı versiyonlarının daha evvelki hallerine ulaşma ve otomasyon üzere özellikler bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/