Teknoloji

SpaceX ve Twitter paydaşlık içine giriyor!

Twitter, son devirde büyük bir değişim yaşıyor. Elon Musk’ın sansasyonel satın alma süreci, şirketin birçok kere platform dışı bahislerle gündeme gelmesine neden oldu. İş insanı, platformu adeta yine inşa ediyor.

Elon Musk, toplumsal medya devini satın almasının akabinde planlarını para kazanmaya yönelik kuruyor. Birçok kıymetli şirketin başında olan Musk, görünüşe nazaran şirketlerini birlikte hareket etmeye yöneltecek. Son gelen bilgilere nazaran SpaceX, Twitter platformundan reklam satın aldı.

SpaceX, satın aldığı reklam ile Avustralya ve İspanya’daki Twitter kullanıcılarını gaye alan dev alıyor. Reklam, uzay tabanlı internet hizmeti Starlink’i bölgedeki potansiyel kullanıcılarına tanıtacak.

SpaceX Twitter reklamı, belirlenen bölgede 24 saat boyunca sürecek. Kullanıcılar, birinci üç girişlerinde Starlink reklamıyla karşılaşacaklar. O denli ki bu reklam muahedesi, SpaceX’in bir toplumsal medya platformundaki en büyük mutabakat olacak. Daha evvel birçok sefer söylenildiği üzere Elon Musk, toplumsal medyanın ekonomik potansiyeline yöneliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!