Teknoloji

Steam’in tepesi el değiştirdi, işte en çok satılan oyunlar

Steam oyun dünyası için çok değerli bir platform. Her şeyden önce oyun severlere indirimli fiyatlardan oyun oynayabilme imkanı sağlayan bu platform, birebir vakitte sahip olduğu datalarla oyun dalının ve hatta vakit zaman da tüm teknoloji pazarının nabzını tutabiliyor. Bu dataların en keyif verenlerinden biri olan “En çok satılan oyunlar” listesi ise haftalık olarak yayınlanarak, yeni bir oyun almak isteyenlere trendin ne istikamette olduğu gösteriyor.

İşte yeni liste 3 – 10 Ocak 2023 tarihlerini kapsıyor ve artık tepenin yeni bir sahibi var. Geçtiğimiz haftalarda paylaşılan listelere baktığımız vakit en çok satılan oyun unvanının EA Sports FIFA 23 ile Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ortasında gidip geldiğini görüyorduk.

Steam’in doruğu el değiştirdi, işte en çok satılan oyunlar

Ancak şu ortalar Steam kampanyalarının sona ermiş olmasından olsa gerek, her iki isim de doruktan uzaklaştı ve geçtiğimiz haftanın en çok satılan oyunu fiyatsız bir üretim olan Counter-Strike: Küresel Offensive oldu.

Kampanyasız satış fiyatı 699,99-TL olan EA Sports FIFA 23 ikinci sıraya gerilerken, üçüncü sırada ise bir diğer fiyatsız oyun olan Dota 2’yi görüyoruz. Birçok oyun platformu tarafından yılın oyunu seçilen Elden Ring, 599,99-TL’lik satış fiyatıyla listenin dördüncü sırasında yer alırken, Red Dead Redemption 2 beşinci sıraya, Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ise altıncı sıraya yerleşti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking