Teknoloji

Sudan ucuz AirPods Lite kulaklık için tarih aşikâr oldu! Apple’dan bir sürpriz daha var

Apple’ın giriş düzeyi eserler için çalışmalara başladığı söyleniyordu. Bu eserlerin birinci partisi uygun bir AirPods modelini kapsayacak. Apple AirPods Lite ismiyle piyasaya sürülmesi beklenen kulaklık için artık fiyat ve tarih ayrıntıları ünlü sızıntıcı Kuo tarafından ortaya atıldı. Apple ayrıyeten sürpriz bir kulaklık modeli daha piyasaya sürebilir. Ayrıntılara bakalım.

AirPods Lite fiyatıyla çok sevindirecek

Apple’ın şu an piyasada üç adet AirPods modeli yer alıyor. Bu eserlerin fiyatı yüksek olduğu için talep de haliyle düşük oluyor. Lakin Apple, bu durumu bilakis çevirmek için çalışmalara başlamıştı.

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo ise bu maksadın kapsamında Apple’ın uygun fiyatlı AirPods Lite modeli üzerinde çalıştığını söylemişti. Analist artık bu ucuz AirPods Lite modelinin fiyatını ve mümkün çıkış tarihi ortaya attı.

Kuo’nun açıklamalarına nazaran Apple, AirPods Lite modelini 99 dolardan piyasaya sürecek. Buna ek olarak Kuo, AirPods Lite’ın 2024‘ün ortalarında yahut 2025‘in birinci çeyreği ortasında bir tarihte geleceğini aktardı. Yani bu AirPods Lite modeline iki yıl içerisinde kullanıcılar kavuşmuş olacak.

Apple, AirPods Max’ın ikinci jenerasyonunu da piyasaya sürmeyi hedefliyor

Bu ucuz modelin yanı sıra Apple, AirPods Max’ın ikinci nesli üzerinde de çalışıyor. Bu yeni versiyonun ses kalitesinde ağır bir artış sunacağı söyleniyor. Ayrıyeten pil ömrü ve tasarım konusunda da büyük iyileştirmeler yapılacak.

Daha çok dikkat çeken AirPods Lite modelinin ucuz kulaklıklar ortasında en güzel alternatif olma maksadı olduğu da belirtiliyor. Apple, bu ucuz kulaklık ile yüksek satış sayılarına ulaşmayı umuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking