Telefon

TCL’nin yeni akıllı telefonları bütçe dostu kavramının tarifini yine yaptıracak

Akıllı telefon dünyasına sonradan dahil olan fakat bu pazarda muhakkak bir hisseye sahip olmak isteyen markaların, kendilerine bir yol çizmeleri ve o istikamette sabırla ilerlemeleri gerekiyor. Bu plana uyulması halinde ne kadar başarılı olabileceğinin en güzel örneği ise Xiaomi. İşte dala sonradan dahil olan ve muvaffakiyet için kendisine bütçe dostu akıllı telefon modellerini belirleyen TCL’de her geçen gün isminden biraz daha fazla bahsettirmeye devam ediyor.

Şirket tarafından CES 2023 kapsamında tanıtılan 3 yeni akıllı telefon modeline baktığımız vakit, bu telefonların bütçe dostu telefon kavramını tekrar tanımlatacağını söyleyebiliriz. Gerçekten serideki en güçlü telefon olan TCL 40 R 5G’nin bile fiyatı sadece 219 dolar olarak açıklandı. Bu üç telefondan ortancası olan TCL 40 SE’nin fiyatı 169 dolar olarak belirlenirken, bedavadan biraz değerli olan TCL 408 ise 129 dolardan satışa sunulacak.

TCL’nin yeni akıllı telefonları bütçe dostu kavramının tarifini tekrar yaptıracak

Serideki en güçlü telefon olması sebebiyle TCL 40 R 5G’nin özelliklerine göz attığımız vakit,6,6 inçlik HD+ ekrana sahip olan bu telefonun karşımıza MediaTek Dimensity 700 yonga setiyle çıktığını görüyoruz. 4GB’lık tek bir RAM seçeneği bulunan telefon depolama alanı olaraksa 64GB ve 128GB olmak üzere iki farklı alternatife sahip.

Arka yüzeyinde 50MP + 2MP + 2MP’den oluşan üçlü bir kamera kurulumuna sahip olan telefonun ön yüzeyinde ise 8MP’lik tek bir lens bulunacak ve telefon elektriksel gücünü ise 5.000mAh’lık bataryasından alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al