Teknoloji

TECNO POVA 3, K-DESIGN AWARD’ı Kazandı

TECNO, 27 ülkeden gelen toplam 1.900 müracaat ortasından TECNO POVA 3’ün dizaynıyla birinci K-DESIGN AWARD’a sahip oldu. Asya’da adil ve son derece sağlam gözlemleriyle tanınan ünlü bir tasarım içerik pazarlama kümesi DESIGNSORI tarafından verilen bu ödül, biçimlendirici kolaylık ve karmaşanın bir ortada yer aldığı tasarımı takdir etmenin ötesine geçiyor. Küme, fevkalâde dizaynlara ve yüksek ticari paha yaratacak güçlü bir potansiyele sahip en uygun inşa edilmiş fikirleri dikkate alıyor.

Prestijli K-DESIGN AWARD’ı kazanan TECNO POVA 3, dünyanın en düzgün global standart tasarım gözlemcileri tarafından belirlenen müracaatların birinci %10’unda yer aldı. Çeşitli alanlardan uzman ve tecrübeli tasarım profesyonellerini de bünyesinde barındıran heyet, her bir iştirakçiyi en yüksek standartlara nazaran kıymetlendirmek için varlıklı tecrübe ve uzmanlıklarıyla müşahede sürecini daha da geliştirdi.

TECNO POVA 3, en son teknolojileri ve fütüristik tasarım lisanlarını birleştirerek estetik ve teknoloji ortasında başarılı bir istikrar kurmayı amaçlıyor. TECNO POVA 3, performansa odaklı iç dünyasının yanı sıra, büyüleyici avangard estetiğiyle öne çıkıyor. TECNO POVA 3’ün dinamik olarak kavisli yüzeylerden oluşan merkezi olarak yükseltilmiş eşsiz sırt tasarımı, spor arabaların şık dizaynını andırıyor. Ayrıyeten mat yüzey dikişlerinin altında yayılan ışığı tanımlayan çok katmanlı PGI tekniği, kullanıcıların bir akıllı telefondan beklediği enerjiyi avuçlarına aktarıyor.

TECNO POVA 3’ün Elektrik Mavisi renginin en dikkat cazip özelliği, dış yüzeyinin ortasından aşağıya hakikat uzanan LED’li bir dikey çubuk olan “Çarpıcı güç ışığı”. Kullanıcılar bildirim ve davet aldıklarında, oyun oynadıklarında ve aygıtı şarj ettiklerinde bu ışık aydınlanarak günlük hayatın monotonluğunun ve geriliminin ortasında ek bir heyecan ve güç sağlıyor.

TECNO Mobile Türkiye Ülke Müdürü Hank Li, şunları söyledi: “TECNO POVA 3’ün bu milletlerarası ve itibarlı mükafata layık görülmesinden onur duyuyoruz. Misyonumuz tasarım lisanına daima meydan okumaktır. TECNO POVA 3 için K-Design Mükafatını almak, hakikat tarafta yeni mihenk taşlarına ulaştığımızın bir ispatıdır. Kullanıcılarımıza hayatlarını en uygun biçimde yaşamaları için güvenebilecekleri en yeni ve en yenilikçi teknolojik aygıtları sunmak için teknoloji ve dizaynın sonlarını zorlamak ismine kendimizi adamaya devam edeceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!