Teknoloji

Telegram’da ‘DOGE’ kullanıcı ismi için 500.000 dolardan fazla para ödedi! Kim o kişi?

Fragment’te satılan en değerli 10 Telegram kullanıcı ismi ortasında biri muhakkak bir nedenle öne çıkıyor – kripto para ünitesi bölümüyle ilgili tek kullanıcı ismi ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın en sevdiği paralardan biri de göğüs tokeni Dogecoin ( DOGE ).

Telegram’da ‘DOGE’ kullanıcı ismi için 500.000 dolardan fazla para ödedi! Kim o kişi?

@doge kullanıcı ismi 9 Kasım’da 350.000 Toncoin’e (TON) satıldı, bu kabaca 546.000$’a eşit ve bu, Kasım ayında alınan bilgilere nazaran kuruluşundan bu yana Fragment müzayede platformunda şimdiye kadar satılan en değerli sekizinci Telegram kullanıcı ismi oldu.

Satılan en kıymetli 10 Telegram kullanıcı ismi. Kaynak: Fragment

Bu fiyat, @alfa, @cash, @amazon, @adidas, @gold, @armani, @dior yahut @elon gibilerinin ulaştığı fiyattan daha yüksek. En kıymetli Telegram kullanıcı ismi olarak listenin başında, 900.000 TON yahut yaklaşık 1.43 milyon $’a ulaşan @auto yer alıyor.

TON ile kullanıcı ismi satın alma

‘Açık Ağ’ın kısaltması olan TON, Telegram tarafından tasarlanmış bir katman-1 blok zinciridir ve süreç fiyatları, staking, ödemelerin ödenmesi ve bir yönetişim belirteci olarak kullanılır. TON ayrıyeten, Ekim 2022’nin sonlarında kurulan Fragment’te Telegram kullanıcı isimlerini alıp satmak için de kullanılıyor.

İlginç bir biçimde, Toncoin, FTX çöküşünün neden olduğu piyasa çapındaki krizin ortasında şu anda günlük, haftalık ve aylık çizelgelerinde artış kaydeden nadir kripto para ünitelerinden biridir.

Spesifik olarak, şu anda günde %1,25 ve hafta boyunca %19,49 artışla 1,70 $’dan süreç görüyor ve aylık %35,84’lük karı artırıyor. Basın vaktinde, Telegram’ın resmi token’ı 2,08 milyar dolarlık bir piyasa kıymetine sahipti ve bu da onu 26. en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı haline getirdi.

DOGE fiyat analizi

Bu ortada, Dogecoin dalgalı bir hafta kaydediyor ve günlük %2,67 düşüşle, evvelki yedi güne nazaran %3,76 artışla 0,08542 $’dan el değiştiriyor ve aylık grafiğinde %43,66 artış kaydediyor.

Dogecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

17 Kasım’da alınan CoinMarketCap datalarına nazaran, mevcut piyasa bedeli 11,33 milyar dolar düzeyinde bulunuyor ve Cardano’yu ( ADA ) bu göstergeye nazaran sekizinci en büyük dijital varlık pozisyonundan çıkarıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking