Teknoloji

Terra Classic, bir haftada %25 düştü!

Daha geniş kripto piyasası fiyat hareketine karşı değerli bir ralli kaydettikten sonra, şu anda çökmüş olan Terra ( LUNA ) ekosisteminin orjinal zinciri Terra Classic (LUNC), büyük bir satış yaşıyor.

Terra Classic, bir haftada %25 düştü!

Token, 26 Eylül’de basın saatine nazaran 0,0020 dolardan süreç görüyordu ve son 24 saatte yaklaşık %14’lük bir düzeltme yaptı. Düzeltme, LUNC’yi 24 saat içinde CoinMarketCap tarafından izlenen kripto para üniteleri ortasında en makus performans gösteren varlık olarak sıralamaya itti.

LUNC haftalık grafiği, tokenin 0,00027 dolardan düşen %25’in üzerindeki kayıplarla kıymetli ölçüde düzeldiğini gösteriyor. Düzeltme, tokenin 19 Eylül’de kaydedilen 1,74 milyar dolarlık yüksek düzeyden bir haftada yaklaşık 540 milyon dolarlık çıkış kaydetmesiyle artan satış baskısını takip ediyor.

LUNC 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Düzeltme, yeni idare stratejileri uygulayan toplulukla artan satın alma baskısı nedeniyle LUNC’nin fiyatının artmasından sonra geldi. Sonuç olarak, ralli, Terra ekosistemiyle bağlı öteki varlıklarda da bir yükselişi tetikledi.

Vergi yakma uygulaması LUNC çöküşünü tetikliyor

Ancak en son düzeltme, Binance’in kripto borsasının LUNC’yi içeren zincir dışı süreçler için %1,2 vergi yakımını uygulamayacağını açıklamasının akabinde ortaya çıktı. Bilhassa, vergi yakma, LUNC topluluğunun varlık yararını sağlamak için aldığı kilit teşebbüsler ortasındaydı. Vergi yanığı, LUNC’yi deflasyonist bir varlık haline getirmek içindir.

Vergi yakmayı reddeden Binance CEO’su Changpeng Zhao, planın uygulanmasının platformdaki ticareti etkileyeceğini belirtti. Lakin Binance, para yatırma ve çekme süreçlerindeki %1,2 vergi yakmanın kullanıma sunulmasını onayladı. Bilhassa, toplumsal ticaret platformu eToro, vergi yakmayı uygulamaya karar veren platformlar ortasında yer alıyor.

Benzer halde, LUNC, Binance, Shuttle köprüsü için takviyesi askıya almayı seçtikten sonra da bunu düzeltti. LUNC kullanıcıları, Ethereum ( ETH ) blok zincirini kullanarak jetonu takas etmek için köprüyü kullandı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/