Teknoloji

Tesla Model 3 hakkında ortaya atılan savlar bir oldukça heyecan verici

Elektrikli otomobil pazarındaki rekabet her geçen gün biraz daha büyüyor. Uzun bir mühlet pazarın tek hakimi pozisyonunda olan ve bu nedenle nispeten biraz daha rahat olan Tesla, artık birbirinden güçlü rakiplerle yarışmak zorunda. Çabucak her yerde duyduğumuz “yeni eskiyi yener” kelamının gerçekleşmesine mani olmak isteyen Amerikalı otomotiv şirketi ise, devayı mevcut modellerini elden geçirmekte buldu.

Gelen birinci bilgilere nazaran, markanın en tanınan modellerinden biri olan ve birinci sefer 2017 yılında gördüğümüz Model 3, hem tasarım hem de donanım olarak epeyce değerli bir yenileme sürecine alınacak.

Tesla Model 3 hakkında ortaya atılan tezler bir oldukça heyecan verici

Şirkete yakın kaynaklar tarafından servis edilen bu bilgilere nazaran, yeni çalışmaların odak noktasında Model 3’ün teknolojisini kolaylaştırmak ve bu sayede kronik arızaların önüne geçmek varken, tasarım konusunda da orta seviyede birkaç dokunuşun olacağını söz edelim.

Aslında piyasadaki 5. yılını dolduran Tesla Model 3’ün tasarımsal olarak birtakım yeniliklere gitmesi hem olağan hem de gerekli. Gerçekten artık çabucak her gün yeni bir elektrikli aracın tanıtıldığını görüyoruz ki bunun da manası, yeni teknolojilerden yararlanarak geliştirilmiş pek çok ileri seviye dizayna sahip elektrikli araç mevcut. Şayet Tesla Model 3 bugüne kadar yaşadığı muvaffakiyetleri bugünden sonra da sürdürebilmek istiyorsa, birinci iş olarak görünümünde birkaç değerli değişim yapmak zorunda. Bakalım bu değişiklikler tam olarak ne vakit yollara yansıyacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al