Teknoloji

TikTok sinema biletleri satmaya başlıyor!

TikTok toplumsal medya topluluğunda kendini gösterdiğinden beri hiçbir şey tıpkı değil. Şirket uzun ve kısa müddetli görüntü akışı ile her şeyi değiştirdi. Lakin platform yakında daha fazla yenilik sunacak.

TikTok, dikkatinizi çeken bir fragmanı gördükten sonra yakında sinema bileti almanız için kolay bir yol sunabilir. Seçkin sinema stüdyolarına TikTok’ta Gösteri Saatleri isimli bir araç aracılığıyla erişilebilecek. Stüdyolar tam bir fragman gösterebilecek, akabinde gösterim saatleri ve yakındaki tiyatrolarla ilgili detayları gösterebilecek. Ayrıyeten bilet satın alabileceğiniz bir ortak siteye temas ekleyebilecekler.

TikTok, kullanıcıların yüzde 52’sinin uygulamada yeni bir gösteri, sinema yahut oyuncu hakkında bilgi edindiğini ve bir cümbüş reklamı yahut fragmanı görenlerin dörtte birinin bilet satın aldığını söylüyor. Bu araç, işleri kolaylaştırabilir ve (stüdyoların bakış açısından) tüketicilerin bilet satın alma niyetlerini takip etmelerine yardımcı olabilir.

TikTok sinema biletleri satmaya başlıyor!

Platform, markalara ve reklamcılığa odaklanan bir doruğun modülü olarak Showtimes’ı TikTok’ta duyurdu. Dikkate bedel bir başka güncelleme, taşınabilir oyun şirketleriyle işbirliği yapan içerik oluşturucuların, insanların tanıttıkları oyunu indirmelerine yardımcı olmak için ilgili iOS ve Android uygulama mağazası kontaklarını ekleyebilecekleri gerçeği.

İçerik oluşturucular ayrıyeten bir görüntüde sergiledikleri hizmet yahut eser hakkında daha fazla detaya temas içeren bir yorumu sabitleyebilecekler. Markaların iş iştiraki yapabilecekleri influencerlar bulabileceği TikTok Creator Marketplace güncellemeleri olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!