Teknoloji

Togg için geri sayım! Davetiyeler yola çıktı

Yerli araba için geri sayım başladı. Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi (Togg), birinci seri üretim aracını bu yılın son çeyreğinde banttan indirecek ve 2023’ün birinci çeyreğinde de ticari olarak satışa çıkaracak. Şirket, bu kapsamda önümüzdeki cumartesi yani 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı‘nda Gemlik Kampüsü‘nün açılışını gerçekleştirecek ve seri üretim sürecini başlatacak. Son olarak yerleşke açılışı için gönderilen davetiyeler de ortaya çıkmaya başladı.

Togg Gemlik Yerleşkesi için davetiyeler gönderilmeye başlandı

Yerli araba için geri sayıma geçen Togg, son vakitlerde kullanıcılarına daha düzgün hizmet verebilmek için yapmış olduğu iş birlikleriyle gündemdeydi. Hatta geçen günlerde sizlere Shell ile yapılan şarj istasyonu ve Turkcell’in ödeme platformu Paycell ile gerçekleştirilen stratejik muahedeleri aktardık. Bunun dışında 29 Ekim 2022’de gerçekleştirilecek Gemlik Yerleşkesi açılış merasimi için davetiyeler de gönderilmeye başlandı.

Gemlik Kampüsü açılış merasimi için için hazırlanan davetiyelerde mavi rengin ön planda olduğunu söylemek mümkün. Tıpkı vakitte C-segment SUV ve Togg Gemlik Yerleşkesi isimli şarj istasyonunu görüyoruz. Öte yandan Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Togg logoları da üst kısımda yer alıyor.

Son olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın davetiyede kullanmış olduğu sözler şöyle;

”Aziz Cumhuriyetimizin 100. yılını karşılarken, Türkiye’nin yeniliğe seyahatinde değerli bir kilometre taşını daha geride bırakacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz Togg Gemlik Kampüsü’nün açılış merasiminde sizi de ortamızda görmekten onur duyarız.”

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/