Teknoloji

TOGG ön siparişi verebilmek için yalnızca tek bir talihiniz var!

Yerli ve ulusal araba sloganıyla uzun müddettir gündemden düşmeyen ve vatandaşlar tarafından her bir safhası merakla takip edilen TOGG, nihayet 29 Ekim tarihinde resmi tanıtımını gerçekleştirmişti. Şahsen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtılan TOGG markalı araçlar, 2023 yılının Mart ayından itibaren yollara çıkacak. Tabi araçların öncesinde ön sipariş yoluyla satışa sunulacağını da belirtelim.

Bununla birlikte bilhassa son vakitlerde birçok toplumsal medya platformunda TOGG’un ön sipariş alımına başladığı yahut çok kısa bir müddet içerisinde başlayacağı istikametinde haberler geçilmeye başlanmıştı. İşte bu gelişmeler üzerine bir açıklama yapma gereği hisseden TOGG yetkilileri, şirketin resmi Twitter adresinde bu hususa ait ayrıntılı bir açıklama yaptı.

TOGG ön siparişi verebilmek için yalnızca tek bir bahtınız var!

Yapılan açıklamada, ön sipariş alımının Şubat ayında başlayacağının altı çizilirken, o tarihe kadar ön sipariş talebinde bulunabilecek tek kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olacağı belirtildi.

Öte yandan her ne kadar TOGG’un ön siparişe sunulmasına 3, yollara çıkmasına ise 4 ay üzere bir mühlet kalmış olsa da, aracın fiyatı konusunda şimdi net bir bilginin bulunmadığını belirtelim. Bugüne kadar toplumsal medyaya yansıyan bilgilerde, bilhassa elektrikli araçların ÖTV matrahlarında yapılan son düzenleme dikkate alınarak, yeni modelin fiyatının 908.000-TL civarında olacağı dillendirilmişti. Şimdilik araca ilişkin en güçlü fiyat varsayımın bu olduğunu bir sefer daha söyleyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!