Teknoloji

Togg üç farklı yolla ön siparişe sunuluyor!

Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi Togg, global bir teknoloji markası olma yolunda süratle ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde dijital platformu Trumore’un taşınabilir uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden hizmete sunan şirket, artık de aracın ön siparişi için üç farklı prosedür sunulacağını açıkladı.

Yerli araba siparişleri 2023 yılı boyunca teslim edilecek

Otomobil olarak değil akıllı aygıt olarak isimlendirilen yerli elektrikli modeller için ön sipariş hakkının NFT Açık Artırması, YeniLig Yarışması ve çekiliş sistemleriyle sunulacağı açıklandı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda 2023 yılında teslim edilecek birinci modellerin bu yollarla sahiplerine ulaştırılacağı belirtiliyor.

Adı geçen formüllerin sırası ile Trumore uygulamasında yer alacağını açıklayan şirket, Şubat ayı içerisinde ön siparişlerin başlayacağını belirtiyor. Birinci siparişlerin ise yılın birinci çeyreği sonunda sahiplerine ulaştırılması planlanıyor. 2023 yılı içerisinde siparişler kişisel kullanıcılar öncelikli olmak üzere teslim edilecek.

Daha evvel açıklandığı üzere Togg, Trumore uygulaması üzerinden başlatacağı açık artırma ile Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak hazırlanan 2023 adet NFT’yi satışa sunacak. Bu NFT’leri satın alanlar ise “100. Yıl Özel Seri” Togg akıllı aygıtları için ön siparişe katılma ve sıralamasını belirleme hakkı elde edecekler.

Öte yandan Togg’un en büyük müşterisi ise kamu kuruluşları olacak. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yaptığı açıklamada devletin Togg için alım garantisi sunacağını açıklamıştı. Buna nazaran devletin makamlarında yakın vakitte Togg imzalı araçlar göreceğiz.

Yerli elektrikli araba için artık geri sayım başlamış durumda. Togg için belirlenen ön sipariş tekniklerinin de yakın vakitte hayata geçmesi bekleniyor. Pekala siz Togg ve ortaya koyduğu modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!