Teknoloji

Twitter’ın en tanınan kripto gönderileri o isim tarafından yazılmış!

Elon Musk’ın kripto para sanayisi konusundaki coşkusu yeni bir şey değil, fakat yakın tarihli bir tahlil, son birkaç yılda kriptodan bahseden en tanınan tweet’lerin Tesla CEO’sunun kendisi tarafından yazıldığını buldu.

Twitter’ın en tanınan kripto gönderileri o isim tarafından yazılmış!

Gerçekten de, kripto piyasası toplumsal istihbarat platformu LunarCrush 11 Ekim’de yaptığı açıklamada, Twitter’da en sık paylaşılan ve son iki yılda en fazla etkileşime sahip kripto ile ilgili gönderilerin Elon Musk tarafından tweetlendiğini söyledi.

En uygun kripto toplumsal paylaşımları. Kaynak: LunarCrush

Platforma nazaran, bu tweetler çoğunlukla Bitcoin ( BTC ) ve göğüs token Dogecoin ( DOGE ) ile ilgili olup, 24 Mart 2021 tarihli ve insanların Bitcoin ile bir Tesla arabası satın alabileceklerini açıkladığı gönderi de dahil.

Sıradaki viral tweet?

Elon Musk’ın Twitter’daki bir sonraki viral gönderisi olarak platform, bunun Dogecoin ile satın alınabileceğini tweetlediği “Burnt Hair” isimli birinci parfümüyle ilgili tweet olabileceğini öne sürdü:

Özellikle 100 dolara mal olan parfüm, BitPay ödeme işlemcisi ile yapılan işbirliği sayesinde Bitcoin ve Shiba Inu ( SHIB ) dahil olmak üzere öteki kripto varlıklarıyla da satın alınabiliyor.

Daha evvel Musk’ın Dogecoin’den bahseden tweetleri, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyatını yükseltti, fakat basın vaktinde, DOGE’deki parfüm destekleyici ödemelerle ilgili tweet’i şimdi fiyatı üzerinde kıymetli bir tesir yaratmadı.

CoinMarketCap bilgilerine nazaran, köpek göğüs jetonu gün içinde %1,07 ve evvelki hafta %6,23 düşüşle 0,06 dolardan süreç görüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!