Teknoloji

Universal Audio iki yeni premium mikrofon piyasaya sürüyor

Sphere DLX, 1.499 dolarlık üst seviye bir model. Neumann, Telefunken, AKG, Sony ve başkalarından modeller dahil olmak üzere 38 klasik ribbon, kondenser ve dinamik stüdyo mikrofonunu taklit ediyor. UA, DLX’in tek bir mikrofonla akustik gitarları ve davul ek yüklerini stereo olarak yakalayabildiğini söylüyor. Ayrıyeten, “ev stüdyoları için özel olarak hazırlanmış IsoSphere ön ayarlarını ve tanınan izolasyon filtrelerini kullanarak daha pak, daha profesyonel kayıtlar sağlayabilir.” diyor.

Sphere LX ise 20 şerit, ağırlaştırıcı ve dinamik mikrofon modelini destekleyen daha küçük (ve biraz daha ucuz) bir model. 999 dolarlık mikrofon, çift altın püskürtmeli diyaframlara ve UA’nın kendi sınıfındaki rastgele bir mikrofonun en düşük gürültüsü olarak tanımladığı şeye sahip.

Universal Audio iki yeni premium mikrofon piyasaya sürüyor

UA, her iki modelin de kullanıcıların sıfıra yakın gecikmeyle profesyonel sese süratle erişmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış Apollo arayüzü ön ayarlarına sahip olduğunu söylüyor. Her aygıt bir taşıma çantası, mikrofon ayağı montajı ve kablosuyla birlikte gönderiliyor.

Her iki mikrofon da artık dünya çapında satışta. Yeni modeller, gelişmekte olan birçok içerik oluşturucu için muhtemelen çok kıymetli olsa da, taklit ettikleri birinci sınıf donanımla (ki kimilerinin maliyeti 5.000 dolardan fazla) kıyaslandıklarında mikrofonlar hala nispeten uygun fiyatlı. En azından, ses kalitelerini yükseltmek isteyen tecrübeli podcast yayıncıları, yayıncılar ve müzisyenler için daha fazla seçenek sunuyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking