Telefon

ÜNLÜ & Co, yeni uygulaması Piapiri ile yatırımı kolaylaştırıyor

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık idaresi kümesi ÜNLÜ & Co, hayata geçirdiği yeni taşınabilir uygulaması Piapiri ile yatırım yapmayı çok daha kolay hale getirdi. Yatırım sepetleri, robotik alım-satım sinyalleri ve bölüm uzmanlarından raporlar ile yatırım için dijital bir ekosistem sunan Piapiri, kişiselleştirilebilir önyüzü ile de özel bir yatırım danışmanına dönüşüyor. 

Piapiri’yi fiyatsız indirip kaydolabilirsiniz

Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto Para bilgilerini tek ekranda anlık fiyatlarıyla fiyatsız bir formda sunan Piapiri’den, Tefas fonlarının tüm ayrıntılarına da ulaşılabiliyor.

ÜNLÜ & Co analistlerinin ihtimamlı çalışmalar ile AL önerisi verdiği ve o periyot en beğendikleri pay senetlerinden oluşan Model Portföy’ün de yer aldığı Piapiri’de, yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için bildirimleri açık tutmak kâfi.

Piapiri’de müşteri olmak için rastgele bir hesap açılış fiyatı bulunmazken, uygulamayı indirip “Müşteri Ol” adımından süratlice hesap açılabiliyor. Piapiri ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom