Teknoloji

Uygulama üzerinden yemek siparişi verenleri bu türlü oyuna getirmişler! Artık nasıl güveneceğiz?

Günümüzde dışarıdan yemek siparişi vermek, sıradan bir davranışa dönüşmüş durumda. Bu türlü olmasının temel nedeni ise yemek siparişlerinin kolay bir halde oluşturulabiliyor oluşu. Hali hazırda dışarıdan hazır yemek siparişi verebileceğiniz bir çok uygulama mevcut. Trendyol Yemek, Getir Yemek ve Yemek Sepeti bu daldaki birinci akla gelen isimler ortasında bulunuyor.

Peki yemek siparişi verirken genel olarak kriteriniz ne? Pek çok kişi için bu sorunun karşılığı tıpkı diyebiliriz. Yapılan yorumlar. Pekala lakin bu yorumlar ne kadar emniyetli?

Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Trendyol Yemek geçtiğimiz gün uygulamaya değerli bir özellik getirdi. Artık restoran yorumlarında, siparişi veren kullanıcının ne sipariş ettiğini de görebiliyoruz.

Uygulama üzerinden yemek siparişi verenleri bu türlü oyuna getirmişler! Artık nasıl güveneceğiz?

Eskiden sipariş içeriği görünmüyor. Sadece yorumlara göz atabiliyorduk. Artık sipariş içeriğinin de görünmesiyle birlikte pek çok restoranın kendi puanını yükseltmek için nasıl üçkağıtlar çevirdiğine de şahit olduk.

Sipariş içeriğinin görüntülenmesi ile birlikte, birçok restoranın su ve gibisi ucuz eserleri sipariş edip, yorumlar kısmında da “yemekleri çok hoş artık tek sipariş adresim burası” tarzında yemekleri övücü yorumlar yaptığına şahitlik ettik.

Size tavsiyemiz, yemek siparişi vermeden evvel yorumlara baktığınız üzere bu yorumların sipariş içeriğine de göz atmanız istikametinde olacaktır. Şayet bir restoran kendi puanını yükseltmek için su ve gibisi siparişler verip şişirme yorumlar yaptıysa oradan kaçarak uzaklaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking