Teknoloji

Volkswagen Polo Ekim fiyatlarıyla şaşırttı: Büyük artırımdan evvel son fırsat

Sınıfının yönlendiricisi pozisyonunda yer alan Volkswagen Polo, önemli rakipleri olmasına rağmen bu segmentte hayli âlâ satış sayıları yakalamış durumda. Yenilenen kasası ile ağabeyi Golf’e daha çok benzeyen Polo, fiyatların yükselmesiyle bir arada C hatchback alamayan kısmın uğrak noktası haline geldi. Pekala lakin 2022 Volkswagen Polo yeni fiyat listesi şu anda ne durumda?

Volkswagen Polo fiyat listesi: Büyük artırımdan evvel son fırsat

Aracın fiyatlarına geçmeden evvel isterseniz birinci olarak donanım seçeneklerini biraz irdeleyelim. Alman otomotiv devi Volkswagen, beğenilen arabası için tam dört farklı donanım seçeneğini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Bunlardan giriş düzeyinde olanı için Impression isimlendirmesi yapılırken, öbür donanımlardan orta paket Life, en dolu paket ise Style olarak geçiyor.

Peki lakin giriş düzeyi bir Volkswagen Polo satın almak isterseniz sizleri neler karşılayacak? Çabucak kısaca bundan da bahsedelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri