Teknoloji

Volkswagen’den çılgın kampanya! Golf fiyatı tabanı gördü

C hatchback denince akla gelen birinci araba olan Volkswagen Golf, sınıfına taraf vermeye devam ediyor. Bir devir Passat üzere üretimine son verileceği sav edilen efsane model, dolu dizgin yoluna devam edecek üzere görünüyor. Çünkü Volkswagen markasının CEO’su, yapmış olduğu açıklamalar ile bu tezlerin temelsiz olduğunu söylemiş ve yüreklere su serpmişti. Artık ise Volkswagen Golf fiyatı tabir yerindeyse tabanı gördü. İşte detaylar!

Volkswagen Golf fiyatı tabanı gördü

Volkswagen Golf sınıfında çok önemli rakiplere sahip. Seat Leon, Peuegot 308, Opel Astra HB üzere araçlar şu anda ziyadesiyle talep gören tanınan otomobiller. Lakin Volkswagen Golf gerek kalite algısı gerekse konforuyla hala sınıfında başkan olmayı başarıyor. Natürel markanın satışların düşmemesi için birtakım fiyat avantajları sunduğu da bir gerçek. İşte bu avantajlar, Volkswagen Golf’e olan talebin düşmemesindeki en değerli etkenlerin başında diyebiliriz.

Peki lakin 2023 Volkswagen Golf şimdiki fiyat listesi ne durumda? Çabucak açıklayalım. Golf şu anda 659.700 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile Volkswagen yetkili bayilerinde alıcılarını bekliyor. Açık konuşmak gerekirse bu, tüketiciler için bulunmaz bir fırsat. Çünkü ilerleyen aylarda modelin fiyatlarına artırım gelmesi kuvvetle mümkün. Listenin tamamını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1.0 TSI 110 PS Manuel Impression

Fiyatı: ₺659,700.00

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking