Teknoloji

Windows 11 Build 25211, Widget Özelleştirme Seçenekleriyle Yayınlandı

Microsoft, Windows 11 sürüm 22H2’nin akabinde işletim sistemini geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Insider Dev Kanalı’ndaki kullanıcılara ulaşan Build 25211 güncellemesiyle birlikte kimi yenilikler ve kusur düzeltmeleri yapıldığını görüyoruz.

İlk olarak, Widget’lar için yeni bir ayar tecrübesi sunulmuş. Sunulan yeni seçeneklerle birlikte Widget’lar üzerinde daha fazla hakimiyet sağlanacak. Bununla birlikte, Insider kullanıcılarından biriyseniz Windows için hazırlanan yeni Outlook uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft ayrıyeten ekran imajlarınızı otomatik olarak kaydetme özelliğini içeren Snipping Tool için birtakım güncellemeler yapıyor. Build 25211’de öteki kayda bedel bir değişiklik mevcut değil. Her vakit olduğu üzere, Windows 11’in çeşitli alanlarında görülen kimi yanlışlar giderildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi