Teknoloji

Wolfenstein Youngblood E3 2019 Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecek olan Wolfenstein Youngblood E3 2019 konferansında sahne aldı.

Paylaşılan bilgilere nazaran, yeni oyunun ana öyküsünün odağında serinin kahramanı BJ Blazkowicz‘in arkasında hiçbir iz bırakmadan kaybolması olacak. BJ Blazkowicz’in işgal altındaki Paris’te olduğu düşünülürken, onu kurtarma operasyonunun başında kahramanımızın kızları Jess ve Soph bulunacak.

Tüm E3 2019 haberlerine bu kontaktan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Bethesda ve Machine Games serinin yeni oyunu ile birlikte birinci kere bizlere kooperatif tecrübesi de yaşatacak. Oyunun yayınlanan E3 fragmanının da oyunun kooperatif oynanışa değinen Bethesda, bu kısımda bizlere hayli eğlenceli bir tecrübe vadediyor.

Aynı vakitte Paris’i yerle bir edeceğimiz serinin yeni oyunu 26 Temmuz‘da PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştireceğini de belirtmekte fayda var.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri, birbirinden hoş sahnelere konut sahipliği yapan oyunun yeni fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!