Telefon

Xiaomi 12T Pro modeli yok satıyor

Xiaomi, her geçen gün pazar hissesini arttıran bir şirket. Birinci satışa sunulduğu vakitlerde daha çok giriş düzeyi yahut fiyat performans modelleri ile dikkat çeken Xiaomi, şimdilerde ise stratejisinde büyük bir değişime giderek üst segment akıllı telefonlara yük veriyor. Geçtiğimiz yılın sonlarına gerçek piyasaya sürülen Xiaomi 12T Pro modeli de tekrar bu düzeyde akıllı telefonlardan biriydi.

Çinli teknoloji devi tarafından 4 Ekim 2022 tarihinde tanıtılan ve 6 Ekim tarihinden itibaren de satışa sunulan akıllı telefon, ortadan geçen 3 aylık müddet zarfında kendisi için tanımlanan satış gayelerine ulaştı.

Xiaomi 12T Pro modeli yok satıyor

Xiaomi CEO’su tarafından yapılan açıklamayla teyit edilen bilgide, Xiaomi 12T Pro’nun kaç adet sattığına ait rastgele bir ayrıntıya yer verilmezken, altı çizilen nokta Xiaomi’nin belirlediği maksada ulaşıldığı oldu.

Karşımıza 6,67 inç büyüklüğünde 1220 x 2712 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran ile çıkan Xiaomi 12T Pro, gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alıyor. Bu işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyen telefonun art yüzeyinde bulunan 200MP’lik ana kamera epey dikkat cazip. Bu ana kamerasını 8MP + 2MP’lik iki farklı lensle daha destekleyen Xiaomi 12T Pro’nun ön yüzeyinde ise 20MP’lik tek bir kamera bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking