Telefon

Xiaomi 13 Ultra’nın özellikleri sızdırılmaya başladı

2022’nin birinci günlerinden itibaren isminden bahsettirmeye başlayan ve çıkış tarihi olan temmuz ayına kadar neredeyse her gün bir halde gündem olmayı başaran Xiaomi 12S Ultra modeli, ne yazık ki yalnızca Çin’de satışa sunulmuş ve bu nedenle de tanıtım tarihinden sonra bu aygıtın ismi duyulmaz olmuştu. Bununla birlikte Xiaomi CEO’su tarafından bir mühlet evvel yapılan bir açıklamada, bir sonraki Ultra modelinin dünya genelinde satışa sunulacağı müjdelenmişti. İşte tam da bu nedenden ötürü, akıllı telefon meraklıları yeni Xiaomi Ultra modelinden gelecek haberleri dört gözle bekliyor. Pekala Xiaomi 13 Ultra ismiyle karşımıza çıkması beklenen yeni model, ne üzere özelliklere sahip?

Xiaomi 13 Ultra’nın özellikleri sızdırılmaya başladı

Çinli teknoloji devine yakınlığıyla bilinen bir internet sitesi, yeni akıllı telefon modelinin birtakım özelliklerini paylaştı. Tıpkı Xiaomi 12S Ultra modelinde olduğu üzere yeni aygıtın da en çok dikkat çeken tarafı tekrar kamerası olacak. Dairesel bir kamera adasıyla geleceği konuşulan Xiaomi 13 Ultra modelinde 4’lü kamera kurgusu tercih edilecek. Ana kameranın 1 inçlik Sony IMAX989 sensöründen oluşacağı tez edilirken, öteki lensler hakkında ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Gücünü Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden alması beklenen telefonun birebir vakitte 200W’lik süratli şarj dayanağı sunacağı ve bu sayede de telefonun 10 dakikadan daha kısa bir mühlet içerisinde tam doluluk oranına ulaşacağı belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al