Telefon

Xiaomi bütçe dostu modeline MIUI 13 sunuyor

Akıllı telefon pazarının en değerli aktörlerinden birisi olan Xiaomi, uygun fiyatlı modellerini de unutmuyor. Android 13 için sona yaklaştığımız şu günlerde MIUI 14 arayüz güncellemesi için çalışmalarını sürdüren şirket, MIUI 13 dağıtımına da orta vermiyor. Bu noktada gelen bir haber de bunun delili niteliğinde oldu. Çin merkezli teknoloji devi, bütçe dostu telefonu Redmi 10 için muştuyu verdi.

Xiaomi bütçe dostu modeline MIUI 13 sunuyor

Aslına bakarsanız Xiaomi daha evvel Redmi 10 güncellemesini servis etmişti lakin bu ülkeler ortasında Türkiye ve Hindistan yoktu. Şirketin yeni maksadı ise bu iki ülkede yaşayan kullanıcılar için de MIUI 13 güncellemesini yayınlıyor olmak. Doğal bunun için birinci olarak gerekli testlerin yapılması ve güncellemede rastgele bir sorunun olup olmadığının anlaşılması gerekiyor. Aksi takdirde yazılım konusunda esasen sabıkalı olan firmanın siciline yeni bir hadise daha işlenebilir. Hasebiyle firmanın önlemli davranması hayli olağan.

Bu bakımdan Redmi 10 kullanıcılarının MIUI 13 arayüz güncellemesine ne vakit kavuşacağı tam olarak aşikâr değil. Yani bu noktada sizlere maalesef ki rastgele bir tarih veremiyoruz. Lakin müddetin çok fazla uzamayacağı da aşikâr. Mevzu hakkında gelişme yaşandıkça sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!